اخبار مهم

کشف مواد افیونی و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر توسط مرزبانان استان

کد خبر : 54641

 فرمانده مرزبانی استان از دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف قریب به ۱۸۰ کیلوگرم مواد مخدرطی ۲ عملیات جداگانه توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی، سردار “مجید شجاع” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد قاطع با ورود مواد مخدر به کشور، مرزبانان این استان طی ۲ عملیات جداگانه موفق شدند مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه را کشف و ۲ قاچاقچی را دستگیر نمایند.

سردار شجاع با اشاره به اقدام هوشیارانه مرزبانان گفت :مرزبانان در عملیاتی در بازرسی از یک دستگاه خودرو ترانزیتی موفق شدند ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع آب شیشه را که به طرز ماهرانه ای درون خودرو جاساز شده بود کشف و یک نفر قاچاقچی را در این رابطه دستگیر و خودرو را توقیف نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد : مرزبانان در اقدامی دیگر موفق شدند ۲۹ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه را از خودروی ترانزیتی یک قاچاقچی دیگر کشف نموده و متهم را پس از دستگیری تحویل مراجع قضایی دادند.

فرمانده مرزبانی استان در پایان مقابله با قاچاق مواد مخدر را از اولویت های مرزبانان دانست و خاطر نشان کرد: مرزبانان استان در مبارزه با مواد مخدر و قاچاق سوخت تمام قد ایستاده اند و در برخورد با خوردروهای ترانزیتی و تجسس دقیق وسایل نقلیه ی عبوری از نوار مرز با توجه به دستورالعمل ها بسیار حساس و حرفه ای عمل می کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن