اسلاید شوشهری

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع):

اجازه نمی‌دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند

کد خبر : 54573

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) گفت: اجازه نمی‌دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند؛ تمام خدمه‌ها در تلاش هستند که بتوانند در این دهه به زائران امام رضا(ع) خدمت‌رسانی کنند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایسنا، حسین رضایی با بیان این که ما یک دوربین به نام دوربین امام رضا(ع) داریم که آمار ورود زائران را به صورت دقیق در اختیار ما می‌گذارد. ما به دنبال این نیستیم آماری اعلام کنیم که در کنار آن بتوانیم امکاناتی از دولت دریافت کنیم.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) ادامه داد: در حوزه زائران پیاده به غیر از جمعیت خدمتگزار زائران پیاده هیچکس دیگری نمی‌تواند آمار دهد. چون این آمار را ما ثبت می‌کنیم و از جزییات ثبت‌نام و حرکت کاروان‌های پیاده تنها ما اطلاع داریم. در حال حاضر مطلعیم که از تایباد و تربت‌جام چه تعداد کاروان و زائر پیاده با یکدیگر حرکت می‌کنند.

رضایی بیان کرد: البته پیش‌بینی کردن اشکالی ندارد، اما کسی نمی‌تواند به صورت قطعی بگوید چه تعداد زائر پیاده به مشهد مشرف می‌شود. از ابتدای دهه پایانی صفر تا امروز ۹۰۰۰ زائر پیاده به مشهد مشرف شده‌اند و در حال حاضر نیز ۴۰ تا ۴۵ هزار زائر دیگر در مسیر قرار دارند.

وی گفت: پیک کاری ما در روزهای پایانی صفر است که آمار دقیق به تفکیک زن و مرد و بزرگترین و کوچکترین زائر را در اختیار داریم.

کمبود ۱۰ هزار اسکان برای زائران پیاده

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع) با اشاره به اینکه پیش‌بینی ما ورود ۷۰۰ هزار زائر پیاده به مشهد است، عنوان کرد: واحد اسکان ما آمادگی خدمت‌گذاری به ۱۵۰ هزار زائر را دارد. در حال حاضر حدود ۱۰ هزار اسکان برای زائران پیاده کمبود داریم.

رضایی افزود: اجازه نمی‌دهیم زائران پیاده امام هشتم بدون اسکان و غذا بمانند؛ تمام خدمه‌ها در تلاش هستند که بتوانند در این دهه به زائران امام رضا(ع) خدمت‌رسانی کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن