اخبار مهم

کشف و توقیف کالای سیگار قاچاق در شهرستان مشهد

کد خبر : 54447

روابط عمومی جهاد کشاورزی مشهد از کشف ۸۳هزارو۶۰۰ نخ سیگار به ارزش ریالی یک میلیارد و ۳۲۶میلیون ۴۰۰ هزار ریال در بلوار دلاوران شهرستان مشهد خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی شهرستان مشهد گفت : در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کارشناسان اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی مشهد با انجام اقدامات هوشمندانه از نگهداری سیگار قاچاق در یک واحد مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سید علی اکبر ناصری سر آسیا بیان کرد : طی گشت مشترک با همکاران پلیس آگاهی کالای قاچاق و ارز از یک واحد در بلوار دلاوران سیگار قاچاق به مقدار ۸۳هزارو۶۰۰ نخ سیگار و برابر اعلام کارشناسان ارزش کالا های مکشوفه به ارزش یک میلیارد و ۳۲۶میلیون و ۴۰۰هزار ریال برآورد شده است .

وی اذعان داشت : کالاهای کشف شده به انبار تملیکی استان تحویل و پس از اخذ رسید تحویل کالا، پرونده تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شد.

نصری سرآسیا گفت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از وظایف ذاتی اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی بوده و مجموعه کارشناسان این اداره به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۷۶۵۵۵۵ و یا شماره تماس ۱۲۴ می باشد تا در اسرع وقت رسیدگی ونتیجه متعاقبا اعلام گردد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن