شهری

برگزاری نخستین همایش خانوادگی رانندگان حمل و نقل شهرداری مشهد پس از کرونا در بوستان غدیر

کد خبر : 50073

نخستین همایش پیاده روی خانوادگی رانندگان حمل و نقل شهرداری مشهد با حضور ۵۰۰شرکت کننده در بوستان غدیر با حضور نمایندگان شورای شهر و مسئولان شهری برگزار شد.

رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی رانندگان شهرداری مشهد گفت: اصالت روز ۲۶آذرماه به اصالت خدمت و رشادت جمعی از رانندگان دوران ابتدای انقلاب که به فرمان امام خمینی(ره) لبیک گفتند برمی‌گردد.

به گزارش صبح مشهد، مجید طهوریان عسکری درباره برگزاری این همایش بیان کرد: شغل رانندگی به جهت اینکه بار روانی بالایی دارد و تحرک پایین و قشر زحمتکشی هستند، اتفاقاتی ازاین دست که به افزایش نشاط و شادابی این قشر زحمتکش کمک می کند.

وی تاکید کرد: مهمترین وظیفه‌ای که در حوزه سیاست گذاری شورا مدنظرمان است نگاه حمایتی شورا به رفاهیات کارکنان شهرداری است و از روز اول این موضوع را مطرح کردیم و پیگیر آن هستیم تا در این حوزه اقدامات موثری صورت بگیرد.

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: حوزه حمل و نقل بسیار نقش مهمی در بدنه سیستم شهرداری دارد و ما خود را متعهد به حل مشکلات این حوزه به ویژه رانندگان می‌دانیم برای اینکه در شرایط سخت اقتصادی که قرار داریم تلاش می کنیم رضایت کارکنان را فراهم کنیم.

ایمان فرهمندی با بیان این مطلب که در مشهد ظرفیت‌های تفریحی خوبی وجود دارد از جمله بوستان غدیر افزود: جا دارد برای این ظرفیت برنامه ریزی بیشتری شود تا از این دست برنامه‌ها برای دیگر کارکنان هم برگزار شود و بحث حمل و نقل عمومی مردم به بوستان غدیر نیز نیاز است پشتیبانی بیشتری صورت بگیرد.

وی درباره اجرای همایش پیاده روی اظهار کرد: در حوزه افزایش نشاط و سرزندگی رانندگان و حوزه حمل و نقل باید برنامه‌هایی را فراهم کنیم و اهتمام جدی برای حفظ پویایی و نشاط جمعی داشته باشیم. انتظارمان از اجرای چنین برنامه‌هایی این است که باری از دوش خانواده‌ها برداشته شود و اهمیت کاری که پدرانشان در خانواده می‌کشند باید دیده شود.

مدیرکل پشتیبانی شهرداری مشهد در بخش دیگری از اجرای برنامه اظهار کرد: این برنامه با مشارکت و پشتیبانی شورای اسلامی شهر، معاونت تربیت بدنی و سلامت شهرداری و شرکت‌های خصوصی و میزبانی شهرداری منطقه۷ انجام شده است که به خوبی حق این میزبانی را بجا آورده است.

سید کمال‌الدین شاهچراغی، با ابراز خوشحالی از اجرای این همایش گفت: بعد از کرونا بیشتر ارتباطات در فضای مجازی خلاصه می‌شد و ارتباطات‌ میان همکاران کمتر شده بود. از این جهت برگزاری این مراسمات که هم سلامت جسم و هم سلامت روان را به دنبال دارد بسیار مفید است و امیدوارم تکرار شود و ما از اجرای چنین برنامه‌هایی حتما حمایت خواهیم کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن