اخبار مهم

پس از چهار ساعت عملیات جستجو؛

پنج شهروند مفقود در کوههای خلج مشهد پیدا شدند

کد خبر : 49959

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: پس از چهار ساعت عملیات جستجوی نجاتگران هلال احمر، پنج شهروند جوان مفقود شده در کوههای خلج در اطراف شهرک سیدی مشهد در سلامت کامل پیدا شدند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایرنا، ابوالفضل رفیعی افزود: در ساعت ۴۳ دقیقه بامداد امروز گزارش مفقود شدن پنج شهروند در ارتفاعات خلج مشهد به مرکز هماهنگی و کنترل عملیات هلال احمر استان اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله با دریافت گزارش ۲ تیم واکنش سریع و امداد کوهستان مشهد به همراه هفت نجاتگر به منطقه اعزام شدند.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خوشبختانه این افراد پس از چهار ساعت جستجو در ساعت پنج صبح امروز، تیمهای هلال احمر این جوانان را در سلامت پیدا و به محل امن انتقال دادند.

وی تاکید کرد: شدت سرما و برودت هوا در منطقه انجام حساسیت این عملیات را بالا و با سختی همراه کرده بود اما این عملیات با موفقت پایان یافت.

رفیعی از شهروندان خواست با توجه به بارش برف و برودت هوا برای طبیعت گردی و استفاده از زیباییهای برف در مناطقی بروند که در دسترس و با حضور افراد راه بلد باشد و از هرگونه حضور در مناطقی که آشنایی با آن را ندارند، خودداری کنند.

سامانه بارشی از روز گذشته در مشهد و چند شهر خراسان رضوی فعالیت خود را به صورت بارش برف و باران آغاز کرده است و تا پایان امروز این فعالیت طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی ادامه دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن