پایتخت فرهنگ اسلامی

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره)خراسان رضوی:

اولین دوره تربیت مربی احکام و اخلاق کسب و کار ویژه طلاب در مشهد برگزارشد

کد خبر : 49641

معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: دوره تربیت مربی احکام و اخلاق کسب و کار به منظور ایجاد شبکه مربیان احکام و اخلاق اسلامی با همکاری کمیته امداد و مرکز پاسخگوئی به سئوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد افشارنیا به استقبال خوب طلاب از همایش دوره تربیت مربی احکام و اخلاق کسب و کار اشاره کرد و افزود: این برنامه با هدف شبکه سازی اسلامی در حوزه اشتغال و خودکفایی با همکاری طلاب همراه به یادگیری احکام و اخلاق اسلامی پرداخته است.

معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: مباحث اخلاقی مرتبط با مشاغل مختلف و راه اندازی کسب و کار خلاق در این دوره کوتاه مدت آموزش داده شده است.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد نگاه جدید در حوزه اشتغال، کارآفرینی و جهاد اقتصادی در حوزه‌های علمیه گفت: در این دوره روش‌های آموزشی مفهومی به مجریان طرح‌های اشتغال امداد با تاکید بر مبانی اسلامی و دینی مطرح شد که گسترش این فرهنگ می‌تواند اثرات مطلوبی در سطح جامعه داشته باشد.

افشارنیا بیان کرد: نفرات آموزش دیده در این دوره که امتیاز لازم را کسب کنند به عنوان مربی در آموزش‌های مفاهیم کسب و کار به مستعدین اشتغال و مجریان تحت حمایت در شهرستان‌های استان بکارگیری خواهند شد.

معاونت فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی در پایان گفت: این برنامه ویژه طلاب تحت حمایت امداد در تمامی شهرستان‌های استان خراسان رضوی، در محل مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی دفتر تبلیغات استان برگزار شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن