اخبار مهم

اجرای طرح امنیت محله محور/ کشف ۶۴۷ فقره انواع سرقت در مشهد

کد خبر : 48111

فرمانده انتظامی مشهد از اجرای طرح امینت محله محور و کشف ۶۴۷ فقره انواع سرقت و دستگیری ۲۳۳ متهم به سرقت در اجرای طرح ۴۸ ساعته پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” احمد نگهبان” در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای تأمین امنیت اجتماعی و روانی شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهر مشهد به مرحله اجرا درآمد.

وی با اشاره به این که برقراری نظم و امنیت مطلوب و تحقق آن همواره سرلوحه کار پلیس قرار دارد، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح ۲۳۳ متهم به سرقت، ۱۳ فروشنده موادمخدر و ۶۸ معتاد متجاهر دستگیر و جمع آوری، ۴ دستگاه خودرو و ۱۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی مشهد با بیان این که ۲۳۳ متهم به سرقت در تحقیقات پلیس به ۶۴۷ فقره انواع سرقت در سطح شهر مشهد اعتراف کردند، گفت: ۱۳ کیلوگرم انواع موادمخدر، نیز در اجرای طرح امنیت محله محور کشف که متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ نگهبان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و خاطرنشان کرد: پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی در پیشگیری از سرقت، موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن