اسلاید شوشهری

با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور انجام شد:

تقدیر از محیط بانان نمونه کشوری در مشهد

کد خبر : 47162

محیط‌بانان نمونه کشور با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور روز دوشنبه طی مراسمی در حرم مطهر رضوی تقدیر شدند.

صبح مشهد– سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در این مراسم با حضور تولیت آستان قدس رضوی از چهار محیط‌بان نمونه در استانهای مختلف کشور تجلیل شد.

مهدی اله‌پور افزود: این محیط‌بانان به نامهای “فرج نجف‌زاده” از آذربایجان غربی، “علیرضا دزیانیان” از استان سمنان، “حسین صید محمدخانی” از خراسان رضوی و “سید امین هادی‌پور” محیط‌بان جانباز از استان خوزستان هستند.

وی ادامه داد: همچنین در این مراسم از یک محیط بان بازنشسته خراسان رضوی تجلیل و از تلاشهای فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان قدردانی و به عنوان فرمانده نمونه ملی معرفی شد.

علی سلاجقه معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و هیات همراه به منظور شرکت در آیین گرامیداشت روز محیط‌بان در سفری یک روزه به مشهد و خراسان رضوی سفر کرده است.

دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، شرکت در مراسم روز محیط بان و تجلیل از محیط بانان برتر ملی و بازدید از چند طرح زیست محیطی از جمله برنامه‌های سفر معاون رییس‌جمهور به این استان است.

منبع: ایرنا خراسان رضوی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن