پایتخت فرهنگ اسلامی

با توجه به استقبال از سوی مخاطبان:

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی کتاب سال رضوی تمدید شد

کد خبر : 46246

مهلت ارسال آثار برای شرکت در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی کتاب سال رضوی، با توجه به استقبال مخاطبان تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از گنجینه رضوی، مهدی قیصری نیک؛ دبیر اجرایی جشنواره گفت: پیش از این آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره، ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ اعلام شده بود که به دلیل درخواست‌های مکرر علاقه‌مندان و محدودیت‌های شرایط کرونایی، این زمان به مدت یک هفته تمدید شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به برگزاری اختتامیه جشنواره در دهه کرامت، مدت ارسال آثار از تاریخ اعلام شده دیگر قابل تمدید نخواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان روز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ آثار خود را به دبیرخانۀ دائمی جشنواره به نشانی مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی، بست شیخ طوسی، کتابخانۀ مرکزی آستان قدس رضوی به صندوق پستی ۱۷۷-۹۱۷۳۵ ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت library.aqr.ir/ketabsal  مراجعه و یا با شماره‌های ۳۲۲۳۲۰۰۴-۰۵۱ و ۳۲۲۳۵۴۴۱-۰۵۱ تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است کتب ارسالی می بایست درسال‌های ۱۳۹۹ ، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱منتشر شده باشند و صاحب اثر برای شرکت در جشنواره  موظف است سه نسخه از اثر خود را به دبیرخانه ارسال کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن