اسلاید شوشهری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مطرح کرد؛

جهت گیری اهداف سازمان فاوا به سمت زائران و مجاوران

کد خبر : 43924

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: سازمان فاوا شهرداری مشهد به خاطر تلاش مدیران، در مقایسه با دیگر کلان‌شهرها، دارای کارنامه ممتاز و برجسته ای است.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی بدیع اظهارکرد: طی سال های گذشته، بیشتر تمرکز و هدف این سازمان، خدمت‌رسانی به شهرداری، سازمان‌ها و مناطق زیر مجموعه آن بود اما در سنوات اخیر این رویه اصلاح شده و خدمت‌رسانی بیشتری به شهروندان انجام می‌شود.
وی افزود: تکمیل پروژه شهرداری هوشمند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این سازمان است زیرا یک شهرداری هوشمند می‌تواند طبق برنامه‌ریزی مشخص، با کوتاه کردن فرایند‌ها و بهینه سازی، ارتباط مستقیمی با شهروند ایجاد کرده و مراجعات شهروندان را به شهرداری کاهش دهد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ارتقا اپلیکیشن موبایلی شهرمن برای استفاده حداکثری زائرین و مجاورین را از دیگر اولویت‌ها برشمرد و ادامه داد: ارتقا پروژه‌ها بدون اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بی نتیجه است و اگر مردم به هر دلیلی از این برنامه‌ها استفاده نکنند تمام تلاش سازمان فاوا بی نتیجه باقی می‌ماند لذا در تلاشیم با همکاری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری و استفاده از ظرفیت شورای اجتماعی محلات، با استفاده از تبلیغات محیطی اطلاع رسانی جامعی را انجام دهیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن