اجتماعی

برگزاری جشن عروسی وسط سیلاب!

کد خبر : 43683

اگر از ماه‌ها قبل مراسم عروسی خود را برنامه‌ریزی کنید و دقیقا روز مراسم‌تان از آسمان به معنای واقعی سیل ببارد، چه خواهید کرد؟ بعدش حاضرید مراسم خود را وسط سیل برگزار کنید یا تصمیم‌تان این است که آن را به تعویق بیندازید؟ البته شاید هم اگر دل‌تان بخواهد مراسم‌تان خاص باشد، آن را لغو نکنید.

نویسنده : مهسا کسنوی| روزنامه‌نگار

صبح مشهد– در همین راستا، یک زوج مالزیایی تصمیم گرفتند با وجود سیلاب جشن عروسی خودشان را برگزار کنند.

جشن‌عروسی پس از سیل مرگبار
«صوفیه نبیله» و همسرش «ذلهلمی»، زوج اهل مالزی که در چنین موقعیتی قرار گرفته بودند، تصمیم جالبی گرفتند که تمام رسانه‌های جهان را تحت تاثیر قرار داد.

این زوج انتخاب کردند که با وجود سیل شدید پس از باران، عروسی خود را جشن بگیرند. آن‌ها مراسم عروسی خود را زیر یک چادر بزرگ در شهر کلنگ در ایالت سلانگور برگزار کردند.

صوفیه و همسرش هر دو لباس سفید پوشیده بودند و در وسط سیل گل‌آلود و تا زانو در آب رفته، ایستادند تا عکس عروسی بگیرند! عجیب است که عروس خانم اصلا نگران کثیف شدن لباس خود نبود و تمام مدت لبخند از لبش محو نمی شد.

جالب است بدانید که این سیل یک رخداد معمولی نبوده و یکی از بدترین سیل‌هایی است که مالزی در سال‌های اخیر تجربه کرده و طی چند روز به اندازه یک ماه باران در این کشور باریده و تا جایی که در خبرگزاری‌های رسمی مالزی آمده است، حداقل هشت نفر در این سیل جان خود را از دست داده اند و حدود ۲۱ هزار نفر هم در سراسر کشور به مراکز امدادی منتقل شده اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن