شهری

آمادگی کامل بهزیستی خراسان رضوی برای دریافت نذورات عید قربان حتی بصورت غیر حضوری

کد خبر : 41612

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: ۳۰۰ پایگاه دریافت نذورات مردمی در استان آماده دریافت گوشت قربانی مردم عزیز استان است.

به گزارش صبح مشهد، دکتر فیروزی با اعلام این خبر گفت: بر اساس بخشنامه کمیته پیشگیری از بیماری های واگیرسازمان بهزیستی و بمنظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، دریافت دام زنده ذبح در مراکز سازمان بهزیستی ممنوع بوده اما دریافت نذورات خاص و پذیرش قربانی شروط به ذبح بهداشتی در کشتارگاه بلامانع خواهد بود.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند با مراجعه به ادارات بهزیستی در سطح استان و مؤسسات خیریه دارای مجوز از سازمان بهزیستی، نذورات خود را به این اداره کل تحویل دهند. سرپرست اداره کل بهزیستی استان خاطر نشان کرد: بر همین اساس شهروندان و خیرین می توانند نذورات خود را برای ۶۰۰ هزار مددجوی بهزیستی در جهت حمایت از خانواده های نیازمند،کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و افراد دارای معلولیت به ادارات بهزیستی تحویل نمایند.

دکتر فیروزی افزود: خیرین و نیکوکاران همچنین می توانند به میزان نذر و قربانی خود مبلغی را به شماره کارت ۷۸۴۶-۸۷۶۱-۹۵۷۰-۶۳۶۷ بنام مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز نمایند.

وی در پایان گفت امسال باتوجه به شرایط کرونایی ما این آمادگی را داریم که نذورات مردم را درب منزلشان دریافت کنیم که برای این کار شماره تماس های :۳۸۵۱۸۹۳۱-۰۹۱۵۳۳۲۸۷۹۰-۰۹۹۳۴۲۴۸۳۸۰ از روز قبل از عید قربان آماده پاسخگویی و هماهنگی برای دریافت نذورات است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
بستن