اقتصادی

در پی تعامل و هم‌افزایی فعالان زعفران کشور صورت گرفت؛

تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از احسان مصطفوی مجری طرح اوسک (OSEC)

کد خبر : 41551

در پی ایجاد تعامل و هم‌افزایی میان فعالان و تأثیرگذاران زعفران کشور توسط سازمان اوسک، کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی با اهدای لوحی از مدیر طرح سازمان جهانی OSEC از خدمات ارزنده و اقدامات انجام شده وی توسط این سازمان در جهت صیانت از ارزش زعفران ایرانی و تلاش برای ارتقاء جایگاه این محصول استراتژیک در جهان تقدیر کرد.

به گزارش صبح مشهد، تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از مجری طرح اوسک (OSEC)
به گزارش ایانا، متن این تقدیرنامه به شرح ذیل است:

جناب آقای سید احسان مصطفوی

مجری طرح سازمان بین‌المللی مدیریت تولید و صادرات زعفران OSEC

سلام‌علیکم

انقلاب اسلامی در مسیر بالندگی خود نیازمند طرح ایده‌های هوشمندانه و خلاقانه جوانان خوش‌فکر، متعهد و دلسوزی است که پا در میدان نهاده و آماده کارهای بزرگ هستند. آنچه امروز در پرتو تلاش و مجاهدت شما در راستای تعالی زنجیره ارزش زعفران، با ارائه طرح سازمان بین‌المللی مدیریت تولید و صادرات زعفران تحت عنوانOSEC ارائه شده است، پایه‌های اولیه و مستحکمی است برای گسترش روزافزون بازارهای هدف و رشد صادرات غیرنفتی که آثار پربهای آن در آینده بهتر کشور، پدیدار و نمودار خواهد گشت.

ضمن تبریک به جنابعالی به‌عنوان مبتکر و مدیر اجرایی این طرح امید است، با تدبر، تتبع، تعمق، و با بهره‌گیری از قابلیت‌های فردی و گروهی و همچنین توانمندی‌های خود، شاهد رشد و توسعه روزافزون صنعت زعفران و ارتقای جایگاه طلای سرخ ایرانی، این محصول استراتژیک ملی در سطح جهان باشیم.

کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن