شهری

مدیرکل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری مشهد:

غرفه های کارآفرینی در قطار شهری مشهد راه اندازی می شود

کد خبر : 41430

مدیرکل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری مشهد گفت: کارگروه ارزش آفرینی و توسعه ظرفیت های اشتغال از سوی اداره معین اقتصادی شهرداری مشهد با مشارکت و همکاری شرکت ” کالومین” با هدف ایجاد غرفه های کارآفرینی جهت فروش محصولات خانگی و صنایع دستی برگزار شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری مشهد، علی قناویزچی با اعلام این خبر افزود: در این نشست در خصوص نحوه واگذاری غرفه های تجاری موجود در ایستگاه های خط یک قطار شهری مشهد به کارآفرینان شناسایی شده از سوی اداره معین اقتصادی شهرداری مشهد، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مدیرکل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری مشهد با بیان اینکه در خط یک قطار شهری ۲۴ ایستگاه وجود دارد که در دو ایستگاه ریحانه و فرودگاه غرفه های آن راه اندازی نشده است؛ گفت: در ۲۲ ایستگاه دیگر ضمن شناسایی غرفه های خالی توسط کارگزاران قطارشهری، لیست متراژ و قیمت اجاره بهای ماهیانه هریک از غرفه ها در اختیار شرکت کالومین قرارداده می شود.

وی افزود: مقرر شد؛ شرکت کالومین با بهره برداری و در اختیار گذاری یکی از غرفه ها به کارآفرینان به صورت پایلوت، در صورت موفقیت طرح، تعداد غرفه های کارآفرینی را افزایش دهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن