اسلاید شوپایتخت فرهنگ اسلامی

پویش ملی “من امام‌رضایی‌ام” در دهه کرامت اجرایی می‌شود

کد خبر : 41191

همزمان با ایام دهه کرامت پویش ملی “من امام‌رضایی‌ام” در سراسر کشور اجرایی می‌شود.

به گزارش صبح مشهد، دهه کرامت فرصت مناسبی است تا با اجرای ویژه‌برنامه‌هایی با موضوع زیارت، زمینه آشنایی غنچه‌های قرآن‌آموز در مهدالرضا(ع) را با آداب زیارت اهل‌بیت(ع) به‌ویژه زیارت امام مهربانی‌ها آن هم در قالب‌های جذاب و متنوع فراهم کرد.

به‌سنت همه‌ساله در این دهه باسعادت، مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی ویژه‌برنامه‌های مختلفی را مرتبط با زیارت امام هشتم(ع) اجرایی می‌کند که پویش «من امام‌رضایی‌ام» نیز یکی از همین برنامه‌ها است.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در تشریح جزئیات این برنامه فرهنگی گفت: ویژه‌برنامه پویش “من امام‌رضایی‌ام” در دهه کرامت و در آستانه سالروز ولادت باسعادت امام هشتم(ع) توسط خانواده بزرگ مهدالرضا(ع) در حال برگزاری است.

سید مسعود میریان با اشاره به اینکه این پویش در دو بخش زیارت نیابتی فراگیران قرآن در مهدالرضاهای مشهد و ارسال کلیپ قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) طراحی شده است،گفت: در بخش زیارت نیابتی علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این پویش عدد ۸ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۸۰۴ ارسال کنند و در ثواب این حرکت معنوی سهیم باشند.

وی همچنین در بخش ارسال کلیپ از قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) توسط نونهالان قرآن‌آموز مهدالرضا(ع) در سراسر کشور، انتخاب موقعیت مکانی مناسب، حضور خانواده، صحیح‌خوانی صلوات و به‌کاربردن خلاقیت را از شرایط کسب امتیاز در این بخش دانست.

مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی ختم قرآن کریم هدیه به ساحت مقدس امام مهربانی‌ها، ویژه خانواده بزرگ مهدالرضا(ع) را از دیگر محورهای این پویش برشمرد.

میریان مهلت شرکت در این پویش را سوم تیرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: نونهالان قرآن‌آموز می‌توانند کلیپ‌های تصویری خود را به ادمین پیام‌رسان گپ، ایتا و اینستاگرام مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی به‌آدرس quran_ aqr ارسال و از جوایز نفیس و ماندگار تدارک دیده‌شده در این پویش بهره‌مند شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن