اخبار مهم

یک کارتن خواب در مشهد جسد پیدا کرد!

کد خبر : 40950

مرد کارتن خوابی که سپیده دم روز گذشته در حال جمع آوری ضایعات بود، ناگهان جسدی را درون پتو پیدا کرد!

به گزارش صبح مشهد به نقل از خراسان، این حادثه وحشتناک سپیده دم روز گذشته در مشهد هنگامی رخ داد که مرد کارتن خوابی برای جمع آوری ضایعات در هوای صبحگاهی وارد خیابان رسالت ۸۲ شد و پیاده به راه افتاد.

او از فاصله دور و در انتهای خیابان چیزی شبیه لوازم منزل مانند تکه پتویی را دید که در کنار خیابان افتاده و احتمال داد زیر آن لوازم دیگری قرار داشته باشد. مرد کارتن خواب بی‌درنگ قدم هایش را تندتر کرد تا به محل رسید اما وقتی پتو را کنار زد ناگهان جسد جوانی نمایان شد که آثار ضرب و جرح بر پیکرش خودنمایی می کرد. این مرد که به شدت ترسیده بود در آن ساعت صبح، جمع کردن ضایعات را به فراموشی سپرد و سراسیمه به سمت ابتدای خیابان رسالت دوید تا فرد رهگذری را پیدا کند و از او کمک بخواهد چرا که خودش گوشی تلفن نداشت و باید از افراد عبوری یاری می خواست.

هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بود که نوجوانی را در حال عبور از خیابان دید و از او خواست با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرد و ماجرای رها شدن جسد یک مرد در انتهای خیابان رسالت را اطلاع دهد. این گونه بود که با همکاری پسر نوجوان، پلیس ازموضوع مطلع شد و نیروهای کلانتری برای بررسی خبر مذکور عازم محل کشف جسد شدند. دقایقی بعد نیروهای انتظامی با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اعلام کردند و بدین ترتیب حدود ساعت ۶ بامداد قاضی دکتر حسن زرقانی به محل مذکور رسید و تحقیقات قضایی در حالی آغاز شد که گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز با دستور سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی) در کنار مقام قضایی قرار گرفتند و به بررسی ماجرا پرداختند.

تحقیقات میدانی نشان داد: جسد مربوط به جوان ۲۹ ساله ای است که به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته و به قتل رسیده است. سپس عامل یا عاملان جنایت، پیکر بی جان این جوان را به محل کشف انتقال داده و در آن جا رها کرده اند. این در حالی بود که یک تخته پتو نیز روی جسد قرار داشت و این احتمال را قوت می بخشید که مرد ۲۹ ساله در یک منزل مسکونی به قتل رسیده است. دقایقی بعد با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی زرقانی، بررسی های غیرمحسوس کارآگاهان برای کشف هویت مقتول آغاز شد.

گزارش اختصاصی خراسان حاکی است با انتقال جسد به پزشکی قانونی، بررسی های بیشتر برای تعیین علت دقیق مرگ و همچنین شناسایی عامل یا عاملان این جنایت هولناک با نظارت مستقیم قاضی شعبه ویژه جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد آغاز شد. انتظار می رود عاملان این جنایت به زودی در چنگ عدالت گرفتار شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن