اخبار مهم

ماجرای دزدی با لباس نظامی در خیابان مهدی مشهد!

کد خبر : 40576

در پی افزایش دستبرد سارقان به منازل شهروندان در بولوار شهید فرامرز عباسی، تلاش گسترده نیروهای تجسس کلانتری آبکوه مشهد به فرماندهی سرهنگ محمدی (رئیس کلانتری) برای شناسایی و دستگیری عوامل سرقت های مذکور آغاز شد.

به گزارش صبح مشهد، بررسی های کارشناسی درباره محیط جغرافیایی و زمان ارتکاب جرایم، بیانگر آن بود که سارقان هنگام اذان مغرب به دلیل خلوت بودن خیابان ها دست به سرقت می زنند بنابراین با صدور دستورات ویژه ای از سوی رئیس کلانتری، گشت های نامحسوس تقویت شدند و به طور نامحسوس در محل های مذکور استقرار یافتند تا این که شب شانزدهم اردیبهشت دو موتورسوار در حالی وارد خیابان مهدی شدند که لباس نظامی به تن داشتند و بی سیم و تجهیزات پلیسی را با خود حمل می کردند.

این موضوع ظن نیروهای گشت را برانگیخت و آن ها بی درنگ به تعقیب موتورسواران پرداختند. یکی از دو جوان یاد شده با دیدن نیروهای انتظامی و با استفاده از تاریکی محل، پا به فرار گذاشت اما جوان موتورسوار دیگر در عملیات تعقیب و گریز در چنگ قانون گرفتار شد. با انتقال متهمان به کلانتری مشخص شد موتورسیکلت مورد استفاده آنان نیز سرقتی است. همچنین قیچی مخصوص بریدن قفل و ۱۵۰ عدد انواع کلید منازل و یک دستگاه دریل شارژی از آنان کشف شد که همه این لوازم برای دستبرد به منازل استفاده می شد.

ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که سارقان مذکور با پوشش نظامی و تهیه بی سیم تلاش می کردند تا مورد ظن پلیس و شهروندان قرار نگیرند. بررسی های بیشتر با صدور دستورات ویژه قضایی در این باره همچنان ادامه دارد.

منبع: خراسان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن