اخبار مهم

بار دیگر ماجرای سرقت خودرو با کودک در مشهد/ متهم با تلاش پلیس دستگیر شد

کد خبر : 40227

فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازعملیلت ضربتی پلیس استان برای نجات جان کودک ۳ساله از چنگ سارق خودرو خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، سردار محمد کاظم تقوی دقایقی قبل با اعلام این خبر گفت:ساعت۴:۳۵،بامداد امروز گزارش سرقت خودروی سواری پژو ۲۰۶سفید رنگ در بلوار شهید فکوری به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و حساسیت این گزارش به خاطر حضور کودکی خردسال در داخل خودرو بود که بلافاصله ماموران کلانتری شهرک ناجا در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود:بررسی های پلیسی حاکی از آن بود که مالک خودرو به داروخانه شبانه روزی مراجعه کرده و در این لحظه سارق خیابانی خودرو را همراه با کودک به سرقت برده است.

سردار تقوی گفت:با توجه به حساسیت موضوع طرح عملیاتی ضربتی در دستور کار مرکز فرماندهی و کنترل پلیس ،پلیس آ گاهی .پلیس امنیت عمومی ،فتا و فرماندهی انتظامی مشهد قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد:پلیس با اقدام های اطلاعاتی گسترده و ردزنی های علمی جستجوهای خود را برای نجات جان این پسر بچه ۳ساله آغاز کرد وتمامی محورهای خروجی شهر مشهد تحت کنترل دقیق قرار گرفت.

سردار تقوی گفت:سارق خیابانی که حضور پلیس را در یک قدمی خود احساس می کرد و دچار ترس و وحشت شده بود کودک ۳ساله در مسیر مشهد -نیشابور کنار تپه ای رها کرد و پس از طی مسافتی خودرو را نیز کنار جاده رها ساخت ومتواری شد.

وی گفت: این در حالی بود که پلیس، خودروی سرقتی را ردزنی و.ماموران انتظامی برای توقیف خودرو در مسیر بودند.

این مقام ارشد انتظامی گفت:خوشبختانه با اقدام به موقع ،سرعت عمل و هماهنگی پلیس های تخصصی استان و فرماندهی انتظامی مشهد ، کودک ۳ساله سالم و سلامت به آغوش خانواده اش بازگشت و خودروی مسروقه کشف شد.

سردار نقوی با اشاره به این مطلب که پلیس با توجه به سرنخ های به دست آمده عملیات دستگیری متهم فراری را در دستور کار خود قرار داده است از شهروندان خواست به توصیه های پلیسی برای پیشگیری از سرقت ها به خصوص رعایت ملاحظات لازم در تنها نکذاشتن کودکان داخل خودرو دقت و مراقبت بیشتری داشته باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن