اخبار مهم

متهمان پرونده سرقت های سریالی آهن آلات با تیراندازی پلیس مشهد زمین گیر شدند

کد خبر : 38986

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری ۳ متهم پرونده سرقت های سریالی آهن آلات خبر داد که در برابر ماموران انتظامی جولان و مقاومت می کردند .

به گزارش صبح مشهد، به نقل ازخبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “عباس صارمی ساداتی” گفت: گزارش چند فقره سرقت آهن آلات از انبارهای مناطق حاشیه ای شهر مشهد پلیس را برآن داشت طرح ویژه ای را برای پی گیری سریع این پرونده ها در دستور کار خود قرار دهد.

این مقام انتظامی افزود: تیم های تجسس کلانتری سپاد در اجرای این طرح ضربتی با گسترش دامنه کنترل و مراقبت های پوششی به سرنخ هایی دست یافتند که رد پای متهمان سرقت ها را به یک انبار ضایعاتی می کشاند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی و با همراهی دو تن از شاکیان پرونده وارد عمل شد و یک دستگاه خودروی سواری پراید را در حال خروج از انبار مذکور و یک خودروی وانت با بار ۸۰۰ کیلو لوله داربست و ۳ توپ لوله آب که قصد ورود به محل داشت را توقیف کرد.

وی خاطر نشان کرد: در این لحظه یکی از متهمان به سمت ماموران انتظامی حمله ور شد و قصد مقاومت در برابر مردان قانون را داشت که پلیس اقدام به تیراندازی هوایی کرد اما او همچنان جولان می داد که یک تیر به سمت زمین شلیک و به سمت پای چپ متهم کمانه کرد .

سرهنگ صارمی ساداتی گفت: با دستگیری ۳ متهم ، جوانی که مجروح شده بوئد بلافاصله به مرکز درمانی انتقال یافت و در بازرسی از انبار مذکور نیز مقادیر زیادی آهن آلات ، لوازم خودرو ، دوچرخه و دیگر وسایل سرقتی کشف شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن