اخبار مهم

تیراندازی های مرگبار در مرز تایباد / ۲ نفر کشته و بقیه به خارج از کشور فرار کردند

کد خبر : 38865

درگیری های مرگبار در مرز تایباد با هلاکت ۲ قاچاقچی حرفه ای به پایان رسید.مرزبانان هنگ مرزی تایباد، بامداد دیروز در عملیاتی مقتدرانه به سوداگری یک باند مسلح و خطرناک مواد مخدری پایان دادند.
از اوایل بامداد یکشنبه، صدای تیراندازی‌های گسترده در بخش‌هایی از مرزهای ایران و افغانستان در شهرستان تایباد، خواب را از چشم مرزنشینان گرفت. این تیراندازی‌ها که تا چند ساعت ادامه داشت، در نهایت به انتها رسید و سکوت و آرامش را دوباره مهمان مرزهای کشور کرد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در این باره گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد، با دستیابی به اطلاعاتی متوجه شدند که سودجویان قصد وارد کردن یک محموله موادمخدر را به کشور دارند. سردار مجید شجاع افزود: مرزبانان با بررسی دقیق مرزها توانستند مسیر احتمالی اعضای این باند را شناسایی کنند و با حضور در همان نقطه به انتظار سوداگران مرگ به کمین نشستند.

درگیری مرگبار در مرز تایباد / روز گذشته رخ داد
این مقام انتظامی گفت: بامداد یکشنبه پس از ساعت‌ها انتظار، قاچاقچیان به منظور نفوذ به خاک کشور، وارد مرزهای ما شدند که در همان گام‌های ابتدایی متوجه شدند در کمین مرزبانان گرفتار شده‌اند.

شجاع با اشاره به مسلح بودن قاچاقچیان بیان کرد: سوداگران مرگ بلافاصله اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان کردند که با آتش سنگین نیروهای مرزبانی استان زمین‌گیر شدند. فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه این عملیات ساعاتی به درازا کشید، خاطرنشان کرد: قاچاقچیان که دیدند توان مقابله با مرزبانان را ندارند، در تاریکی شب با استفاده از پستی و بلندی‌های مرزی و نزدیکی به مرز، به سمت خارج از کشور گریختند.

شجاع درباره کشفیات و نتایج این عملیات مقتدرانه اظهار کرد: در نتیجه پاک‌سازی محل‌های درگیری مشخص شد که ۲نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیده‌اند. وی ادامه داد: در ادامه عملیات پاک‌سازی محل درگیری، ۳۰ کیلوگرم هروئین فشرده، ۳ کیلوگرم تریاک و ۹۵۰ گرم شیشه نیز کشف شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن