استانی

مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی تمدید شد

کد خبر : 38767

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان که پیش از این آخر بهمن ماه اعلام شده بود ۲ روز دیگر تمدید شد.

صبح مشهد– عباس محمدیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فراخوان این جشنواره اواخر تیرماه امسال منتشر شد و تاکنون هزار و ۹۸۶ اثر دریافت شده است و علاقه‌مندان شرکت در جشنواره تا ساعت ۲۴ دوم اسفند ماه کنونی می‌توانند آثار خود را ارسال کنند.

وی ادامه داد: جشنواره امسال در ۱۰ محور شعار سال، فرهنگ رضوی و زیارت، حقوق شهروندی، بصیرت و دشمن شناسی، جمعیت، آسیب‌های اجتماعی، گام دوم انقلاب، مثلث توسعه اقتصادی، کمک مومنانه، مواسات و همدلی و مدافعان سلامت برگزار می‌شود.

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، مستند، انیمیشن، موشن گرافی، گزارش تلویزیونی و رادیویی، عکس و گزارش تصویری، کاریکاتور، پادکست و آثار رادیویی، آثار نمایشی و بخش ویژه نشریات دانشجویی قالبهای مورد قبول آثار ارسالی است.

محمدیان افزود: سامانه ایمیل دریافت آثار با مشکل مواجه شده که ضمن عذرخواهی به خاطر بروز این نقص درخواست می‌کنیم علاقه‌مندان آثار خود را تنها از طریق شناسه دبیرخانه جشنواره به نشانی aboozarfestival@ در پیام‌رسان‌ها ارسال کنند.

وی ادامه داد: مراسم پایانی و معرفی برترینهای این جشنواره هم ۲۱ اسفندماه کنونی با رعایت دستورالعملهای مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

۲ هزار و ۱۰۰ خبرنگار، عکاس، فیلمبردار، مستندساز و فعال رسانه‌ای در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند که هزار و ۳۲۰ نفر از این تعداد عضو سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن