اخبار مهم

هووی پولدار شوهر زن جوان را دزدید!

کد خبر : 38240

چشمانم پر از اشک و قلبم آکنده از آه وناله است قدرت تصمیم گیری را از دست داده ام و در یافتن راهی که زندگی ام را نجات بدهم مستاصل مانده ام اکنون سه سال از روزی می گذرد که همسرم مرا با سه فرزند قد و نیم قد ترک کرده و عاشق یک زن پولدار شده است. دیگر توان اداره زندگی را ندارم و …
زن ۳۵ ساله در حالی که دادخواست ترک انفاق را روی میز مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد می گذاشت با چهره ای غم گرفته به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت و گفت: تازه دیپلم گرفته بودم که یکی از بستگانم به خواستگاری ام آمد ازدواج فامیلی در میان خانواده های ما تقریبا یک رسم عادی بود. به همین دلیل مدتی بعد خواهرم نیز با پسرخاله همسرم ازدواج کرد. خلاصه من در سن ۱۹ سالگی پای سفره عقد نشستم و عاشقانه به خواستگاری «منوچهر» پاسخ مثبت دادم. در حالی که همسرم کارگر ساده ای در میدان بار بود او را ترغیب به ادامه تحصیل کردم انگیزه هایی را در همسرم برانگیختم و خودم مسئولیت های بیشتری را به گردن گرفتم تا همسرم به درس و مدرسه اش برسد. در نهایت او بعد از تحصیل در مقطع راهنمایی وارد دبیرستان شد و مدرک دیپلم را گرفت در این سال ها من و همسرم در منزل پدرم سکونت داشتیم تا اجاره خانه نپردازیم و بتوانیم سرمایه ای برای آینده پس انداز کنیم. در این میان همسرم نیز در یکی از بخش های امدادی بهزیستی مشغول کار شد و زندگی ما روز به روز بهتر می شد. در این سال ها صاحب یک دختر و دو پسر شدم ولی این روزهای سخت خیلی زود با خرید یک منزل اقساطی به پایان رسید و ما در سال ۹۰ صاحبخانه شدیم اگرچه مبلغ زیادی پدرشوهرم کمک کرد ولی بالاخره به زندگی عاشقانه خودمان در منزل حاشیه شهر ادامه دادیم. با وجود این همسرم توانایی پرداخت اقساط را نداشت و هر بار بخشی از طلاهای مرا برای پرداخت اقساط خانه می فروخت تا جایی که آخرین بار گوشواره هایم را به زور بیرون کشید و بدهی اش را پرداخت کرد. با آن که از این رفتارهای او دلخور بودم ولی باز هم نگران آینده نبودم و خودم را قانع می کردم که روزی این سختی ها نیز به پایان می رسد.
در همین شرایط بود که منوچهر بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک تصمیم گرفت مرا به یک مسافرت تفریحی ببرد. آن جا بود که به تماس های پنهانی تلفنی اش مشکوک شدم و تازه فهمیدم که با زن دیگری ارتباط دارد و خودروی پژو ۲۰۶ که مدعی بود آن را برای مسافرت از یکی از دوستانش به امانت گرفته، متعلق به همان زن غریبه است. از روزی که متوجه این ارتباط شدم دیگر نتوانستم موضوع را تحمل کنم. ماجرا را برای بستگان همسرم بازگو کردم ولی خیلی زود مشخص شد که منوچهر آن زن پولدار را به عقد خودش درآورده و با او زندگی می کند. آن زن با پول هایش همسرم را از من دور کرد. به طوری که سرمایه ای را نیز در اختیارش گذاشت و او دیگر به کلی من و فرزندانم را رها کرد و نزد آن زن رفت. بستگان همسرم خیلی او را نصیحت کردند که مسیر اشتباهی را می رود و خسارت های روحی و روانی شدیدی به فرزندانش وارد می کند ولی گوش او بدهکار این گونه نصیحت ها نبود و چنان شیفته آن زن پولدار شده بود که دیگر به فرزندانش نیز توجهی نمی کرد. در این میان همسرم برخی از شب ها آن هم به بهانه شیفت کاری و به صورت پنهانی به خانه من می آمد.

چرا که آن زن اجازه نمی‌داد او شب ها را در جای دیگری به سر ببرد. از آن روز به بعد همسرم دیگر مخارج زندگی مرا نمی داد و من مجبور بودم به پدر بازنشسته‌ام پناه ببرم. پدرم نیز با حقوق اندک بازنشستگی مخارج زندگی من و فرزندانم را پرداخت می کرد. شوهر خواهرم و دیگر بستگان با همسرم قطع ارتباط کردند تا شاید متوجه اشتباهش شود و به کنار فرزندانش بازگردد ولی با گذشت سه سال از آن ماجرا او نه تنها آن زن را رها نکرد بلکه دیگر سراغی از من و فرزندانش نگرفت. دیگر چاره ای برایم باقی نمانده بود که به ناچار تصمیم به شکایت از او گرفتم در حالی که به هیچ وجه حاضر به گرفتن طلاق نیستم و نمی خواهم آینده فرزندانم را نابود کنم اما از سوی دیگر هم قدرت رویارویی با زنی را ندارم که آشیانه ۱۳ ساله مرا ویران کرد. به گونه ای که باید پنهانی همسر شرعی خودم را ملاقات کنم و …
شایان ذکر است، به دستور سرهنگ محسن باقی زاده حکاک (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) پرونده این زوج جوان در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری و زیرنظر سرگرد سعیدی فر مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت.
ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن