اخبار مهم

پسر جوان به عمه خود رحم نکرد + عکس

کد خبر : 38081

پسر تهرانی با ۳ دوستش خانه عمه اش را هدف سرقت میلیونی قرار دادند.
به گزارش صبح مشهد به نقل از گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه “هوشنگ کاکاوندی ” سرپرست پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران گفت: خانمی با دعوت مامورن کلانتری ۱۶۰ خزانه اظهار کرد، پس از مراجعه به خانه ام در خیابان ابریشم متوجه سرقت اموالی شامل طلا به مقدار ۲۵۰ گرم ، مبلغ۱۰ میلیون تومان وجه نقد، یک فقره چک بانک صادرات به ارزش ۵۰ میلیون، تعداد ۵ جلد سند مالکیت به همراه ۵ جلد شناسنامه شدم که پرونده برای شناسایی سارق یا سارقان به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

سرقت پسر جوان از خانه عمه
وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی ظن ماموران به داخلی بودن سرقت معطوف شد و پس از تحقیقات محلی کارآگاهان مشخص شد که ۴ نفر با استفاده از یک دستگاه خودرو L90 سفید مرتکب سرقت شده اند.

سرپرست پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ابراز داشت: در بررسی های بیشتر اولین مظنون پرونده که برادرزاده شاکی به هویت همایون بوده معطوف و مشخص شد که متهم سابقه دارد بوده و به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم همراه ۳ تن از همدستانش از منزل عمه خود سرقت کرده است، اضافه کرد: دستور دستگیری هر ۴ متهم از مرجع قضائی اخذ و کاراگاهان موفق شدند در ۴ عملیات مستقل و جداگانه متهمان را دستگیر کنند.

دستگیری دزدان خانه عمه
سرهنگ کاکاوندی تصریح کرد : در منزل یکی از متهمان نیز مقادیری طلا کشف و متهمان اظهار داشتند پس از سرقت، مقدار از طلاها را به مالخری فروخته ایم.

سرپرست پایگاه هفتم پلیس اگاهی در پایان با بیان اینکه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد، گفت : با دعوت از شاکی، طلاجات مکشوفه به وی مسترد شد و کلیه متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سرقت های احتمالی با صدور قرار بازداشت در اختیار این پایگاه قرار دارند. ۹۱ خواهر خود را به قتل رسانده بود در فسا دستگیر شدند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن