اخبار مهم

تعرض نافرجام مرد هوس باز و دوست جوانش به زن مطلقه!

کد خبر : 37969

روزی که برای اولین بار نگاهم به نگاهش گره خورد و با لبخندی نابجا به خنده های شیطانی اش پاسخ دادم؛ نمی دانستم با این اشتباه، چه دردسر بزرگی برای خودم درست خواهم کرد.او که در یک فروشگاه کار می کند، در دومین دیداری که با هم داشتیم به این بهانه که قرار است چند روز دیگر اجناس جدیدی از جزایر جنوبی کشور برسد، شماره تلفنم را گرفت و از همان روز ارتباط تلفنی ما برقرار شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا نمی دانم چرا مرتکب چنین حماقتی شدم اما هرچه بود خیلی زود از کرده خود پشیمان شدم و دیگر به تماس های تلفنی پسر جوان پاسخی ندادم.زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری فیاض بخش مشهد افزود: پسر جوان که فهمیده بود مطلقه هستم، دست از سرم برنداشت و چند روز قبل که در محل کارم بود با چاقو وارد آن جا شد و آبرو و حیثیتم را جلوی همکارانم به باد داد. او ادعا می کرد همسر موقتش هستم و می خواهد با من حرف بزند.در آن لحظه برای این که این فرد مزاحم را آرام کنم همراهش از محل کارم بیرون آمدم و او که یکی از دوستانش را نیز همراه خود آورده بود، خواسته های کثیفی را مطرح می کرد و می گفت باید به او و دوستش بیشتر توجه کنم و… .

«پروانه» اشک هایش را پاک کرد و افزود: این فرد مزاحم مدام برایم ایجاد مزاحمت می کرد. چند بار هم زمانی که از سرکار به خانه برمی گشتم قصد داشت با توسل به زور و تهدید مرا سوار خودروی دوستش کند. در این شرایط موضوع را به خانواده ام اطلاع دادم و حالا همه اطرافیانم، تهمت های ناروایی را که شوهر قبلی ام زده بود باور کرده اند.راستش را بخواهید من ۵ سال قبل با پسر جوانی دوست شدم و ما پس از مدتی با هم ازدواج کردیم. شوهرم هیچ تعهدی نسبت به زندگی مان نداشت و پس از مدتی متوجه شدم با زنان خیابانی رابطه دارد و در واقع به جنون جنسی مبتلا بود. او فردی حقه باز بود و با چرب زبانی طوری رفتار می کرد که هیچ یک از اعضای خانواده ام حرف های من را درباره او باور نمی کردند. او پس از مدتی دچار بیماری مرموزی شد و چون می ترسیدم من نیز به این بیماری دچار شوم، تقاضای طلاق دادم. من از همسرم جدا شدم اما این مسئله که چرا همسرم با ابراز آن همه عشق و علاقه در زمان قبل از ازدواج مان، این چنین به من خیانت کرد، من را آزار می داد. از این رو می خواستم از مردها انتقام بگیرم. اما افسوس که اسیر هوس های جوانی شدم که او نیز مادرش به زندگی شان خیانت کرده است و می گوید می خواهد از زن ها انتقام بگیرد. ای کاش چنین حماقتی نمی کردم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن