انتخابات ۱۴۰۰

سناریوی جدید در جنجال خط ویژه/ مامور دیگری توهین های زیادی به عنابستانی انجام داده است

کد خبر : 37952

عضو هیئت رئیسه:مامور دیگری که چهره او در فضای مجازی منتشر نشد توهین های زیادی به عنابستانی انجام داده است

صبح مشهد– انتشار فیلمی از نحوه برخورد علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس با مامور وظیفه راهور (نیروی انتظامی) هفته گذشته حاشیه های زیادی را در فضای رسانه‌ای و مجازی در پی داشت. بر اساس این فیلم که این هفته به شکل گسترده در فضای مجازی منتشر شد، خودروی این نماینده حین عبور غیرقانونی از خط ویژه در یکی از خیابان‌های تهران با هشدار مامور راهور مواجه شده و به گفته یکی از شاهدان فیلم، سرانجام این مواجهه به جر و بحث و سیلی این نماینده به صورت سرباز منجر شده است.
عنابستانی بعد از چند روز و در پی واکنش های گسترده شهروندان، ‌در ویدئویی از مردم به خاطر رفتار خود عذرخواهی کرد. پلیس راهور نیز اعلام کرد که این موضوع را به شکل حقوقی پیگیری می‌کند. اما حالا محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ،روایت جدیدی را از این حادثه با خبرنگار ایرنا مطرح کرده است. وی با اشاره به ابعاد مختلف این درگیری گفت : «حواشی رخ داده برای نماینده مردم سبزوار در مجلس دو بُعد داشت؛ بُعد اول رفتار نماینده سبزوار بود که هیئت نظارت به این موضوع ورود کرده و در حال بررسی آن است.
بُعد دوم این ماجرا توهینی است که به مجلس شده است. چرا که توهین‌های انجام شده فقط مربوط به آن سرباز نیست. بلکه مامور دیگری که چهره او در فضای مجازی منتشر نشد، توهین‌های زیادی به نماینده مجلس انجام داده و یکی از مسببان راه‌بندان مسیر نیز او بوده است. نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: «این دو موضوع باید به صورت موازی بررسی شود.
یعنی هم حواشی مربوط به نماینده مجلس و هم توهین‌هایی که مامور نیروی انتظامی انجام داده است، باید در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی شود.» وی همچنین خاطرنشان کرد: «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بررسی این موضوع را آغاز کرده و نتیجه آن ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز آینده اعلام می‌شود.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن