اخبار مهم

مرد کثیف از رابطه‌اش با دختران در اتاق خواب فیلم مستهجن تهیه می‌کرد+جزئیات

کد خبر : 37944

فیلم های هوس آلود! تمنا می کنم کمکم کنید. او الان در فرودگاه است و تا چند دقیقه دیگر به سمت تهران پرواز می کند. برویم که اگر دیر به هم بجنبید تصاویر شیطانی را با خود خواهد برد.

به گزارشصبح مشهد به نقل از رکنا دختر جوان که سراسیمه و مضطرب به نظر می رسید در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد افزود: دانشجوی شهرستانی هستم که برای ادامه تحصیل به مشهد آمده ام. من در این جا با پسری آشنا شدم که خود را دانشجو معرفی می کرد. او با ابراز عشق و علاقه و حرف های احساسی که می زد دلم را ربود و مرا به خودش وابسته کرد. من بدون اطلاع خانواده با این پسر جوان در ارتباط بودم و حتی به امید ازدواج در آینده ای نزدیک تمام خرج و مخارجش را حدود ۶ماه تامین کردم. در این مدت سعید با حقه و نیرنگ و وعده ازدواج بارها و بارها از من سوء استفاده کرد اما غافل از آن بودم که او با دوربین مخفی، فیلم های کثیفی از این رابطه شوم ضبط کرده است. دختر دانشجو با چشمانی اشک بار افزود: من به طور اتفاقی متوجه نصب دوربین در داخل اتاقم شدم و او وقتی فهمید که از این موضوع بو برده ام خودش را گم وگور کرد. پس از چند روز پرس و جو امروز بالاخره از طریق یکی از دوستانش متوجه شدم او در فرودگاه است و تا یک ساعت دیگر به سمت تهران پرواز خواهد کرد.

در پی اظهارات این دختر دانشجو به دستور مقام قضایی پرونده ای تشکیل شد و این جوان فریبکار که دارای مدرک تحصیلی سیکل می باشد پس از جدایی از همسرش به علت مشکلات اخلاقی، با طرح نقشه ای پلید، خود را به چند دختر جوان به عنوان دانشجو معرفی کرده و با وعده ازدواج آن ها را مورد سوء استفاده و آزار و اذیت قرار داده است. وی افزود: این متهم که از ارتباط با طعمه های خود تصویربرداری می کرده است توسط ماموران انتظامی دستگیر شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن