شهری

به مناسبت اولین سالگرد شهادت سرداران شهید صورت گرفت؛

اجرای پویش بزرگ “مرد میدان” در مشهد

کد خبر : 37082

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد از برگزاری پویش بزرگ “مرد میدان” به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در سطح شهر خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی حسینی با اعلام این خبر، افزود: این پویش با اکران طرح های ویژه بر روی سازه های محیطی همچون بیلبوردها و استرابوردها، نصب سردیس، سیاه‌پوش کردن حاشیه معابر و توزیع چندین هزار پوستر در سطح مشهد درحال اجرا است.

وی با بیان اینکه دل‌های مردم ایران با نام و یاد حاج قاسم سلیمانی زنده است و رشادت‌های او همچنان به شهروندان احساس شعف و غرور می‌بخشد، اضافه کرد: بر همین اساس شهرداری مشهد با همکاری دیگر دستگاه‌ها مصمم است تا در این زمینه فعالیت‌های اثربخشی داشته باشد و با برگزاری این پویش نگرش سردار دل ها را در سطح مشهد زنده نگه دارد.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد همچنین با اشاره به نامگذاری بزرگراه سردار شهید سلیمانی در شهر مشهد، ادامه داد: سال گذشته بعد از خبر شهادت سردار سلیمانی با تصویب شورای شهر مشهد مقدس یکی از بزرگراه‌های شهری به نام این شهید بزرگوار نام‌گذاری شد و امسال نیز سردیس سردار سلیمانی به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در ابتدای این بزرگراه نصب شد.
وی همچنین از اکران بیش از ۲۵۰ سازه شهری شامل بیلبورد و استرابورد در سطح مشهد خبر داد و افزود: سازه‌های اکران شده در سطح شهر شامل تصاویری از سردار سلیمانی به همراه شهید ابومهدی المهندس، همچنین تصاویری از حاج قاسم سلیمانی و رهبر معظم انقلاب و همچنین عکس‌هایی از حضور سردار در زمان دفاع مقدس است.
او در ادامه از اجرای آویزهای مشکی برای سیاه‌پوشی سطح شهر خبر داد و گفت: همچنین قاب‌های فرهنگی در برخی نقاط شهری با محتوای مربوط به مقاومت و ایثار نصب شده و بیش از ۳۰ هزار پوستر تولید و توزیع شده است.
حسینی در پایان با اشاره به پخش تیزرهای مربوط به سالگرد شهادت سردار سلیمانی در تمامی تلویزیون‌های شهری مشهد، گفت: امیدواریم با اجرای این پویش شهری در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره ایشان به خوبی در اذهان شهروندان مشهدالرضا که سال گذشته حماسه باشکوهی در پیکر مطهر ایشان رقم زدند، پاس و‌ گرامی داشته شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن