اخبار مهم

پیکر خون آلود جوان مشهدی در سرویس بهداشتی/ او به رگ های اندام خصوصی اش مواد مخدر تزریق می کرد!

کد خبر : 35154

وقتی نگران پسرم شدم هراسان در سرویس بهداشتی را گشود م اما با دیدن صحنه ای هولناک زبانم بند آمد چرا که فرزندم خون آلود روی زمین افتاده بود و….

به گزارش صبح مشهد به نقل از خراسان، زن ۵۸ ساله که برای شکایت از پسرش و با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر توهین،تخریب، تهدید و ضرب و جرح به کلانتری آمده بود در شرح داستان زندگی اش به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت:”۱۵ سال قبل در حالی که دو فرزند پسر ۱۵ و ۱۰ ساله داشتم همسرم را در یک سانحه رانندگی از دست دادم. با دریافت دیه فوت همسرم منزلی را خریداری کردم و به زندگی با پسرانم ادامه دادم من زنی خانه دار بودم و تامین هزینه های زندگی برایم بسیار سخت بود و چاره ای نداشتم جز این که چشم به کمک های مالی خانواده خود و همسر مرحومم بدوزم. در آن روزها برادر شوهرم خیلی هوای من و فرزندانم را داشت و تا جایی که می توانست به امور ما رسیدگی می کرد تا این که یک روز جاری ام با من تماس گرفت و من را زنی کثیف و فرصت طلب خواند و به من فحاشی کرد. او در حالی که مجال صحبت کردن به من نمی داد با عصبانیت گوشی تلفن را قطع کرد! آن روز دلیل برخورد زشت جاری ام را نفهمیدم تا این که چند روز بعد برادر شوهرم به منزلمان آمد و در حضور دو فرزندم به من ابراز علاقه و از من خواستگاری کرد! پسر بزرگم که ۱۵ سال داشت عصبانی شد و پس از درگیری لفظی و فیزیکی با عمویش او را از خانه بیرون انداخت.

پس از این ماجرا من ارتباطم را با برادر شوهرم قطع کردم و دیگر او را در منزلمان نپذیرفتم حتی گاهی که کمکی برایمان می فرستاد آن را قبول نمی کردم و پس می فرستادم چرا که مطمئن بودم که مهر و محبت های او بدون منظور نیست و من نیز نمی خواستم آشیانه دیگری را ویران کنم .

متاسفانه این ماجرا آثار نامطلوبی بر روح و روان پسرم گذاشت چون او در سن نوجوانی بود و دوران حساسی را سپری می کرد. بعد از مدتی پسرم با اصرار ترک تحصیل کرد تا کمک خرجمان باشد برادرم تریلی داشت و به شهرهای مختلف کشور باربری می کرد او قبول کرد که پسرم به عنوان شاگرد راننده کنارش باشد. برادرم متاسفانه به مواد مخدر اعتیاد داشت اما من به این موضوع توجهی نکردم چون می خواستم پسرم نزد یک نفر آشنا مشغول کار شود تا بتوانم از او مراقبت کنم اما بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم که پسرم به صورت پنهانی سیگار می کشد هر چه او را نصیحت کردم که این کار آخر و عاقبت ندارد گوشش بدهکار نبود تا این که مدتی بعد متوجه شدم که مواد مخدر سنتی نیز مصرف می کند هر چه تلاش کردم نتوانستم او را کنترل کنم و در حالی که به ۱۸ سالگی رسیده بود مصرف مواد مخدر صنعتی را آغاز کرد هر چه سعی کردم که او را ترک بدهم موفق نشدم تا این که کارش به تزریق هروئین کشید.

اکنون پسرم به ۳۰سالگی رسیده است و به دلیل مصرف و تزریق مزمن مواد مخدر دیگر برای تزریق هروئین نمی تواند روی دست و پاهایش رگی پیدا کند بنابراین به ناچار به داخل رگ های اندام های خصوصی اش مواد مخدر تزریق می کند که بسیار خطرناک است چند روز قبل تزریق مواد مخدر باعث پاره شدن رگ بدنش شده بود و من او را در حالی یافتم که داخل سرویس بهداشتی منزلمان غرق در خون روی زمین افتاده بود. او با مصرف مواد مخدر دچار توهمات شدیدی می شود و من و پسر کوچک ترم را آزار می دهد. گاهی اوقات نیمه های شب تا صبح صدای حیوانات مختلف را در می آورد و … شب گذشته در حالی با سر و صدای شدید از خواب بیدار شدم که متوجه شدم دو فرزندم با یکدیگر گلاویز شدند وقتی می خواستم آن ها را از یکدیگر جدا کنم پسر بزرگم به من توهین و فحاشی کرد و کتکم زد و… دیگر کارد به استخوانم رسیده است و نمی دانم برای حل مشکلم چه کاری انجام دهم با این که فرزندم را بارها در کمپ های ترک اعتیاد بستری کردم اما او با مرخص شدن از کمپ دوباره به مصرف مواد مخدر روی آورده است. برای این که مدتی از آزارهای او در امان بمانم قصد بستری کردن مجدد او را در کمپ داشتم اما کمپ های ترک اعتیاد یا به دلیل شیوع کرونا از پذیرش فرزندم خودداری می کنند یا این که درخواست مبالغی پول را دارند که من توانایی پرداخت آن را ندارم…

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲۲ نظرها

 1. ۴بار خبر رو تکرار کردید پشت سر هم که صفحه پر بشه؟ کسی نیست این خبرگذاری هارو چک کنه تا کیفیتشون انقد داغون نباشه؟

 2. من میدونم این خانم چی میکشه برادر من هم مواد صنعتی مصرف میکنه مادرم و پیر کرده فقط خدا کمکشون کنه

  1. سلام دوست عزیز.
   تنها راه درمان اعتیاد کنگره شصت هست،من کاملا شما را درک می کنم،حتی اگر بیمارتان به انجا نیامد خودتان بروید،فقط انجاست که به ارامش می رسید،شعبه های کنگره شصت،در کل کشور وجود دارد،از طریق جستجو در اینترنت می توانید بیابید،من خودم مثل شما درد کشیده هستم.

 3. با سلام و احترام
  چقدر این متن از نظر نگارش ایراد تایپی دارد لطفاً اصلاح شود.

  1. اگر دارابودن ان پسر هم تحصیل میکرد دیگه مجبور نبود پیش ی معتادکارکنه و خودش هم بدبخت بشه

 4. اگه از همون اول با برادرشوهرش ازدواج میکرد به این همه مشکل برخورد نمیکرد

   1. خواهش میکنم برای درمان اعتیاد فقط و فقط به کنگره ۶۰ مراجعه شود چون کنگره ۶۰ تنها جایی که اعتیاد به هر نوع مواد رو درمان میکنه و رایگان هم هست.

 5. منم پسرم چندین سال معتاد شده بود ولی چون ازم دور بود متوجه نشده بودم تا ازهمسرش جدا شد وقتی متوجه شدم اورا به کمپ بردم ولی دوباره بعد مدتی شروع کرد اینبار دست به دامن استاندار محل زندگیم شدم پسرم را به پزشکی قانونی معرفی کرد ازاونجام بردنش امین آباد تقریبا دوماه بستری بود حالا به لطف خدا دوسال هست که سالمه ولی مرتبا حواسم بهش هست چون اینا تا مدت طولانی وسوسه رو دارن

 6. اعتیاد دلایل زیادی داره. هیچکس و قضاوت نکنید.خدا کنه کسی تو شرایط بد قرار نگیره

 7. چرادولت دربرخورد بامعتادان موادمخدرصنعتی جدی نیست؟آزادانه توخیابونا زیرپل ها دارن تزریق میکنن. اینابرای جامعه مثه سم هستن.انگارازدست مسئولین قضایی خارج شده.اگه باموادفروشها مثه اکثرکشورهابرخوردشدیدکنن دیگه اینقدپررونمیشن که بمحضیکه دستگیرمیشن سریع آزادمیشن بازدوباره موادمخدرمیفروشن. بخداقسم فقط بایدچه فروشنده چه مصرف کننده اگه یه نخودهم ازشون گرفتن فقط وفقط اعدام کنن دیگه هیچ معتاد وفروشنده ای پیدانمیشه.گناه پدرمادراوخونواده هاچیه که هیچکس به دادشون نمیرسه پدرمادراروپیرکردن وبه مرزسکته رسوندن.از وقتیکه که تودهن معتاداانداختن که معتادمجرم نیست بلکه بیماراست معتادارو پررو کردن.معتاد آفت هست که توهرخانواده ای باشه خوشی وزندگی خوب روازخونواده هامیگیرن…

  1. خیلی سخته واقعا ماهم تو خانوادمون یک معتاد داریم که صنعتی مصرف میکنه واقعا اسیرمون کرده نمیدونیم چیکار کنیم

 8. با سلام ..اول از همه باید گفت که نظر یکی از همشهریان که نباید افراد رو قضاوت کرد درست .و همچنین اینکه الوده شدن به اعتیاد شاخه های متفاوتی داره …کار اول این مادر برای اینکه دست رد به سینه برادر شوهر خود زد ستودنی که هم باعث متلاشی نشدن یک زندگی نشد و تلاش کرد بچه ها رو خودش بزرگ بکنه ..اما متاسفانه اشتباه بزرگ این مادر این بود که با توجه به اینکه در جریان اعتیاد برادر خودش بود پسرش رو به ایشون سپرد ..حال با توجه به نبود پدر برای پسر نوجوانی که در اوج بلوغ قرار گرفته نیاز به پشتیبان محکم و همدم بزرگی مانند پدر داره ..و درگیری با عمو و برای تامین معاش زندگی از مدرسه انصراف و پیگیر کار با فردی میشه که دایی ایشان است و متاسفانه در این سن دایی به عنوان بزرگترین الگوی ایشان بحساب اومد …شاید دایی فقط سنتی مصرف میکرده اما ایشان برای اینکه مادر متوجه نشه و برای نشئگی زودتر و بیشتر به باور غلط به مواد صنعتی روی اورد تا جایی که اینقدر دوز مصرف بالا رفت مجبور به تزریق میشه تا زودتر نشئه بشه …..در این ماجرای واقعی قید نشده که مادر در گام اول برای کمک به پسر نوجوان خود چه برخوردی داشته …و اینکه دوستان او چه کسانی بودن ..محیط زندگی ..همه اینها هم در اعتیاد و هم در درمان تاثییر داره …بنده برای به ارامش رسیدن مادر میتونم بگم که در صورت لزوم حتما با مشاورین اعتیاد مشورت کنن و راهکار درست برخورد و همچنین بعد از پاکی رو بدونن…و یا به جلسات N.A که برای خانواده ها میزارن شرکت کنن..اما کنگره شصت رو رد نمیکنم ولی تایید هم نمیکنم ….

 9. برای کمک به درمان این بیماران اگه از نظر مالی در مضیغه هستن …در مشهد به شماره۱۳۷شهرداری تماس بگیرن که اول به خانه سبز انتقال و بعد از قرنطینه در این ایام کرونا به کمپ ها انتقال داده میشن …(در صورتی که متجاهر باشن)…انشاا…همه درمان بشن و جامعه ای عاری از این مشکلات خانمانسوز باشیم

 10. سلام.من یه سئوال دارم از مسئولین ذیربط.این همه مواد افیونی چگونه در کشور پخش میشود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن