پایتخت فرهنگ اسلامی

با کسب مجوزفعالیت از اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛

۳سالن مطالعه در مشهد مقدس در پنجمین روزهفته کتاب افتتاح شد

کد خبر : 34974

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در پنجمین روز از هفته کتاب مراسم آغاز فعالیت رسمی ۳ سالن مطالعه در مشهد مقدس با تحویل مجوز به موسس سالن مطالعه، توسط حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.

صبح مشهد– مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این مراسم فعالیت سالنهای مطالعه را فرصتی برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی عنوان کرد.

حجت الاسلام سبزیان ادامه داد: هرچند سالنهای مطالعه بیشتر با هدف مطالعه برای موفقیت در کنکور و یا قبولی در آزمونهای علمی مورد استفاده قرار می گیرد اما در این سالنها نیز زمینه های انجام فعالتیهای ترویجی کتاب و کتابخوانی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: برای سالنهای مطالعه نیز نبود نظارت و جایگاهی رسمی و اداری برای اخذ مجوز یکی از مشکلات کاری بود که با ورود اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسیر اخذ مجوز برای سالنهای مطالعه از طریق نهاد کتابخانه های عمومی میسر شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ادامه داد: در هفته کتاب سال جاری مجوز سه سالن مطالعه در مشهد مقدس صادر شد و در آینده نزدیک مجوز فعالیت سالنهای مطالعه بیشتری در مشهد و استان خراسان رضوی صادر خواهد شد.

شایان ذکر است در این برنامه مجوز فعالیت رسمی سالنهای مطالعه مادر، آریانا و عارف۴ در مشهد مقدس تحویل موسسان این سالنهای مطالعه شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن