استانی

پیام تبریک فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی به مناسبت هفته ناجا

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پیامی هفته ناجا را به ملت شریف ایران به ویژه مرزبانان، مرزنشینان و خانواده شهدای مظلوم مرزبانی تبریک گفت.

صبح مشهد– متن پیام به شرح ذیل است: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره حافظ امنیت در جامعه ایران اسلامی بوده و از نقاط صفر مرزی تا قلب کلانشهرهای کشور را زیر چتر امنیتی خود از هرگونه قانون شکنی و جرم و جنایت مصون داشته است.
با عنایت به مدد الهی و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت پیشرفت کاهش جرم در کشور اقدامات بسیار فاخر و ارزشمندی انجام داده و روز به روز همگام با تکنولوژی های روز دنیا و روحیه ی جهادی نیروی انسانی و جان بر کف توانسته برای گسترش امنیت مردم شریف ایران بالنده تر و مقتدرتر شود.
ناجا با حمایت همه جانبه ی خود از ملت بصیر و فهیم ایران مهمترین شاخصه ی یک ارگان نظامی که اعتماد مردم است را با عملکرد مثبت خود کسب کرده و همواره با مخلان آسایش و آرامش مردم و برخورد جدی داشته و در این راه شهیدان بسیاری را تقدیم کرده است.
مرزبانی ناجا نیز به طور شبانه روز با رصد کامل نوار مرزی در تمامی مرزهای کشور پهناور ایران توانسته با جلوگیری از قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر و همچنین مقابله با اشرار و گروهک های معاند با جمهوری اسلامی ایران که همواره به دنبال ضربه زدن به تمامیت مرزی کشور جمهوری اسلامی ایران هستند، برگ های زرینی را در کارنامه ی ناجا رقم بزنند.
هفته ناجا زمان خوبی برای قدرشناسی از دلاوران عرصه امنیت است. اینجانب از تمام کسانی که در زمینه امنیت مردم ایران زمین خالصانه مشغول به خدمت هستند و از هیچ تلاشی در این راه دریغ نکرده اند، تقدیر و تشکر می کنم و هفته ناجا را به تمامی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مرزبانان، مرزنشینان و خانواده شهدای مظلوم مرزبانی تبریک عرض می نمایم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن