اخبار مهماستانی

صیغه موقت زن بیوه ۴۱ ساله با پسر ۲۶ساله مشهدی/نسرین پولدار بود

پسر جوان که بعد از به هم خوردن رابطه عاشقانه‌اش با یک دختر دبیرستانی به دام اعتیاد افتاده بود برای تهیه موادش با زن مطلقه ای عقد موقت کرد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا پسر جوان به مشاور کلانتری میرزا کوچک خان مشهد گفت: روزی که خبر ازدواج دختر مورد علاقه ام را شنیدم بشدتت ناراحت شدم به سوپر مارکت نزدیک خانه مان رفتم و برای اولین بار یه بسته سیگار خریدم و کشیدم تا کمی ارام شوم.
بعد از چند روز مهرداد که از جریان علاقه من به دختر مورد علاقه ام خبر داشت تماس گرفت و وقتی دید حال و روز خوبی ندارم با موتورش دنبالم آمد و پعد از یکی دو ساعت خیابان گردی مرا به خانه مجردی اش دعوت کرد و من هم با او رفتم.
وارد خانه که شدیم پس از خوردن کمی میوه و چایی او بساط مواد مخدرش را آورد و مرا تشویق به کشیدن کرد من هم که دلم شکسته بود برای تسکینش با او شروع به مصرف مواد کردم.

وقتی که به خودم آمدم مشتری پرپا قرص مواد مخدر شده بودم به طوری که اگر یک روز مصرف نمیکرم حالم به طور عادی نبود.
روزها یکی پس از دیگری طی میشد تا اینکه برای تهیه موادم مجبور به کار کردن شدم به سراغ آگهی رفتم که به دنبال یک فروشنده جوان بودند، وقتی وارد انجا شدم صاحب مغازه که خانمی تقریبا مسن بود بدون هیچ سوالی مرا استخدام کرد و گفت با این چهره زیباییت می توانی فروشنده خوبی بشوی!
حدود یک ماهی گذشت که فهمیدم نسرین مطلقه است و کم کم شروع به ابراز علاقه و تمجید از ظاهرم کرد، یک روز که پس از پایان کار میخاستم به خانه برگردم نسرین مقابلم ایستاد و خواست خودش مرا برساند.
در میان راه با کمی مقدمه چینی علاقه اش را به من گفت و خواست که او را به مدت کوتاهی صیغه موقت کنم و من هم که دیدم او وضعیت مالی خوبی دارد پیشنهادش را قبول کردم و او حقوقم را بیشتر کرد تا جایی که کارت بانکی اش را در اختیارم میگذاشت.
از این ماجرا چند ماه گذشت و او ادعای بارداری کرده و میخواهد که او را به عقد دائمم در بیاورم اما من فقط ۲۶ سال سن دارم و او ۴۱ ساله است حالا مانده ام چه کنم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن