شهری

ارائه خدمات رایگان ذبح قربانی به صورت غیرحضوری در کشتارگاه مشهد

کد خبر : 30842

نحول خدمات دهی غیرحضوری کشتارگاه مشهد در عید قربان سال ۹۹

صبح مشهد– مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد وابسته به سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی روند اجرای طرح ذبح غیرحضوری دام و توزیع گوشت در عیدقربان امسال را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سیدمجیدموسوی اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و دستوراعمال های ستاد مبارزه با این ویروس منحوس، در عید قربان سال جاری خدمات کشتارگاه مشهد به صورت غیر حضوری و از طریق کارنال فروش تلفنی و سامانه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) این موسسه انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: در واقع خطوط ارتباطی ایجاد شده که در آن خیرین و متقاضیان ذبح دام با مراجعه به آن راهنمایی ها و توضیحات لازم را از اپراتورهای موسسه دریافت و ثبت نام صورت می گیرد و در نهایت پس از ذبح دام در روز عید قربان و گذراندن ۲۴ساعت مرحله پیش سرد به منظور جلوگیری شیوع بیماری تب کریمه کونگو و … در روز شنبه ۱۰ مرداد ماه توزیع گوشت قربانی به درب منازل سفارش دهندگان انجام خواهدشد.
مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد، افزود: امسال نیز طبق برنامه خدمات ذبح دام به صورت رایگان انجام می گیرد تنها برخی هزینه ها از جمله بسته بندی، حمل و نقل، پیش سرد و …، در فاکتور متقاضیان منظور و مبلغی هم بابت خرید پوست دام عودت داده خواهدشد.
وی بیان اینکه نرخی که برای خرید پوست دام قربانی درنظر گرفته شده از عرف بازار بیشتر خواهد بود، درباره تامین دام برای متقاضیان خرید، تصریح کرد: با توجه به درپیش بودن عیدقربان از مدتی قبل تامین دام را در محل بازار دام موسسه صورت گرفته است و برای سفارش دام،۳رده وزنی و قیمتی مختلف در سامانه تعریف شده است.
موسوی افزود: به تعداد کافی دام برای عیدقربانی پیش بینی شده است ولی اگر متقاضیانی می خواهند از خارج موسسه دام خود را تهیه و برای استفاده از خدمات ذبح در روز عید قربان به کشتارگاه تحویل دهند فرآیند پذیرش و ذبح و قربانی در صورت سلامت دام صورت خواهد گرفت.
وی خاطر نشان کرد: شماره های سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان موسسه صنعتی گوشت۳-۳۳۵۵۴۳۳۰ و شماره های فروش تلفنی نیز ۳-۳۸۸۰۱۳۹۲ در نظر گرفته شده است.
رئیس کشتارگاه صنعتی مشهد با اشاره به همکاری نهادهای نظارتی، شبکه بهداشت، اداره کل دامپزشکی استان و شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، اظهار کرد: جلسات هماهنگی از ماه ها قبل برای برگزاری مطلوب مراسم روز عید قربان و انجام سنت حسنه قربانی و خدمات دهی مطلوب به شهروندان و خیران در جهت ذبح و استحصال، بسته بندی و … دام صورت گرفته است و قطعا برای آن رو جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن