اخبار مهم

دستگیری نامحسوس متهمان اصلی سرقت‌های خیابانی در مشهد در پوشش خانوادگی

فرمانده انتظامی مشهد از شناسایی و دستگیری متهمان اصلی سرقت‌های خودرو و موتورسیکلت در پوشش خانوادگی خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا سرهنگ”عباس صارمی ساداتی” در تشریح عملیات گسترده تیم‌های تجسس کلانتری کاظم آباد مشهد گفت: مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت در دستور کار سرکلانتری غرب مشهد قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی در این ماموریت ضربتی ۳ مرد و ۲ زن را به عنوان متهمان سرقت‌های خودرو و موتورسیکلت دستگیر کردند.
ترفند کرایه خودرو در پوشش اعضای یک خانواده
سرهنگ صارمی گفت: ۲ مرد ۴۱ و ۳۴ ساله همراه زنی ۲۷ ساله متهم پرونده‌ای هستند که در آن خودرو سواری را به طور دربستی کرایه می‌گرفتند و با کشاندن راننده به مناطق حاشیه‌ای شهر و استفاده از مواد بیهوش کننده مرتکب سرقت می‌شدند.
فرمانده انتظامی مشهد افزود: با اعلام سرقت به عنف خودرو پراید سفید رنگ در روز چهارشنبه هیجدهم تیرماه به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیم تجسس کلانتری کاظم آباد وارد عمل شد و سرنخ‌هایی به دست آمد که در کمتر از ۱۲ ساعت منجر به ترسیم چهره فرضی یکی از متهمان و پاتوق سارقان در محدوده بلوار توس مشهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل را به طور ضربتی پاکسازی و متهمان را در حالی با تیراندازی هوایی دستگیر کردند که ۲ مرد ۳۴ و ۴۱ ساله قصد فرار داشتند.
سرهنگ صارمی گفت: مالک خودرو پراید در مواجهه حضوری، متهمان را شناسایی کرد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.
زن و شوهر جوان، متهم پرونده سرقت‌های سریالی موتورسیکلت
فرمانده انتظامی مشهد در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: تیم‌های تجسس کلانتری کاظم آباد در اجرای طرح تشدید مقابله با سرقت، پیگیری سرقت‌های سریالی موتورسیکلت را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ صارمی گفت: بررسی‌های پلیسی در این باره ردپای زن و مردی جوان را در سرقت‌ها نشان می‌داد و پلیس پس از بررسی‌های علمی و دقیق، این متهمان که زن و شوهری جوان بودند را شناسایی و تحت تعقیب قراردادند.
این مقام انتظامی گفت: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری متهمان وارد عمل شد و این ۲ متهم در حالی دستگیر شدند که مرد جوان از روی پشت بام قصد فرار داشت .
وی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه پلیس حاکی از آن است، این متهمان در پوشش خانواده موتورسیکلت‌ها را به سرقت می‌برده‌اند و تحقیقات پرونده برای کشف سرقت‌های انجام شده توسط آن‌ها ادامه دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن