ورزشی

اسنوکربازان برتر خراسان رضوی معرفی شدند

کد خبر : 29646

صبح مشهد–  رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی گفت: با برگزاری مسابقات قهرمانی بولینگ و اسنوکر این استان درمشهد قهرمانان این رشته‌ها معرفی شدند.

احمد سلطانی عصر یکشنبه با بیان این مطلب گفت: در مسابقات اسنوکر قهرمانی استان خراسان رضوی که با حضور ۱۳۰ ورزشکار برگزار شد میلاد کاشانی به مقام نخست دست یافت، مهدی پاسبان دوم شد، مهران نخعی بر سکوی سوم ایستاد و وحید شاهین‌فر هم بر سکوی چهارم قرار گرفت.

وی افزود: مسابقات اسنوکر ۲۷ خرداد آغاز شد و تا عصر امروز ادامه داشت این مسابقات به صورت حذفی و سه فرم از پنج فرم در مرحله نخست و چهار فرم از هفت فرم در مرحله رده‌بندی و نهایی انجام شد.

او اضافه کرد: در مسابقات بولینگ هم که در دو روز پایانی خرداد ماه امسال و با حضور ۳۲ ورزشکار و با هدف آماده‌سازی و به روز شدن ورزشکاران رشته بولینگ در سطح استان، استعدادیابی و همچنین همگانی کردن این رشته در جامعه به عنوان یک رشته ورزشی برگزار شد حسن گنجوی، مجتبی اسماعیلی و محمد جواد منظمی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.

رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی گفت: مسابقات ناین بال قهرمانی استان هم دوم تا چهارم تیر ماه برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هفده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن