اجتماعی

ترویج پیشگیری از اعتیاد با استفاده از فرصت فضای مجازی امری ضروری است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی تاکید کرد:

ارائه طرح های خلاقانه و متفاوت با موضوع ترویج و پیشگیری از بلای خانمان سوز مواد مخدر از سوی سمن های مردمی می تواند بستر فضای مجازی را به فرصتی مطلوب برای ارتقای سلامت جامعه تبدیل نماید.

در آستانه سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر، نشست مدیران سازمان های مردم نهاد به میزبانی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی برگزار شد. به گزارش صبح مشهد، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان این که معضل اعتیاد و موضوعات پیشگیری و درمان امروزه به یک دغدغه و مطالبه اجتماعی تبدیل شده است، گفت: برای ریشه کنی این بلای خانمان سوز همکاری همه دستگاه ها و تشکل های مردمی با برنامه های کاربردی و عملیاتی امری ضروری است و شورا از ایده های متفاوت و جدید با موضوع پیشگیری استقبال و حمایت لازم را در حد توان و حتی ظرفیت های استانی و کشوری انجام خواهد  داد.

محمد حسین صالحی با اشاره به در پیش رو بودن سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر و برنامه های شورا گفت: امسال با توجه به تهدیدات بیماری کرونا و لزوم رعایت سلامت شهروندان، برنامه ها با حداکثر استفاده از فضای مجازی انجام خواهد شد تا با استفاده از این فرصت ، همه شهروندان بتوانند با مشارکت در برنامه ها و بازدید آن از طریق شبکه های اجتماعی، ضمن افزایش شور و نشاط اجتماعی شاهد تاثیرات آن نیز باشیم.

وی تاکید کرد برنامه های امسال باید از ۳ ویژگی تفاوت، نوآوری و خلاقیت برخوردار بوده تا مورد استقبال و پذیرش عموم مردم قرار بگیرد.

گفتنی است در این جلسه، مدیران سازمان های مردم نهاد و برخی کارشناسان در حوزه اجتماعی شهرداری  و همچنین شورای اسلامی شهرستان مشهد به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در خصوص برنامه های سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدردر استان خراسان رضوی با استفاده از فرصت شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها پرداختند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن