اخبار مهم
موضوعات داغ

حرف زدن زن جوان در خواب از خائن بودنش پرده برداشت / شوهر چه چیزی شنید!

کد خبر : 27509

ادعاهای مرد جوان مبنی بر فاش شدن راز ارتباط پنهانی همسرش با مردی بیگانه موجب شد تا این پرونده صبح دیروز برای بار دوم در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان رسیدگی شود.

به گزارش صبح مشهد، رسیدگی به این پرونده از چند ماه قبل با شکایت مردی آغاز شد که مدعی بود وقتی همسرش خواب بوده با هذیان گویی جملاتی را مطرح کرده که راز یک ارتباط نامشروع فاش شده است. او در اظهاراتش گفت: «یک شب وقتی همسرم خواب بود متوجه شدم که جمله‌هایی به زبان می‌آورد به او نزدیک‌تر شدم، او داشت خواهرش را سرزنش می‌کرد که چرا او را وادار به ارتباط نامشروع با مردی دیگر کرده است. خیلی عصبی و پریشان شدم، پس از آن به سراغ تلفن همراه همسرم رفتم و متوجه شدم که تلفن مرد ناشناسی در شماره‌های تماس گرفته شده وجود دارد و یقین پیدا کردم که هذیان‌های همسرم واقعی بوده است. حالا هم از او و خواهرش و همین‌طور آن مرد شکایت دارم.

با این اظهارات دو ماه بعد زن جوان، خواهرزن و کیارش- مرد غریبه – بازداشت و در شعبه ۳ دادگاه کیفری استان محاکمه شدند.

در این جلسه همسر شاکی ضمن رد اتهام گفت: من به هیچ عنوان نه این شخص – کیارش – را می‌شناسم و نه ارتباطی با او داشته‌ام.

خواهرزن شاکی هم عنوان کرد: شوهرخواهرم از زمانی که با خواهرم ازدواج کرد مدام او را کتک می‌زند و آزار می‌دهد اما خواهرم همیشه صبوری کرده و با گذشت زندگی اش را ادامه داده است. آنقدر خواهرم را کتک زده که دچار مشکل اعصاب شده و روانش به هم ریخته است در حالی که تا قبل از ازدواجش او کاملاً سرحال و سرزنده بود. حالا هم مطمئنم او خودش از تلفن خواهرم با این مرد تماس گرفته تا آن را به گردن خواهرم بیندازد و شدت آزارش را بیشتر کند. در ادامه هم کیارش در پشت جایگاه رفت و گفت: من به هیچ عنوان این زن را ندیده‌ام و او را نمی‌شناسم، اصلاً نمی‌دانم چرا باید محاکمه شوم.

پس‌از این اظهارات، قاضی بر اساس شواهد و قرائن حکم برائت هر۳ متهم را صادر کرد و رأی برای تأیید به دیوانعالی کشور رفت اما قضات دیوان با اعتراض شاکی رأی برائت را نقض کردند و پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض فرستاده شد که صبح دیروز متهمان دوباره در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

این بار هم هر ۳ متهم با رد اتهامات وارده خود را مبرا دانستند اما شاکی همچنان بر اظهاراتش تأکید کرد. قضات پس از شنیدن اظهارات طرفین پرونده برای صدور حکم وارد شور شدند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن