اخبار مهم

شوهر مقتول: جن ها دستور قتل زنم را دادند!

کد خبر : 27009

مرد جوان پس از قتل همسرش ادعا می‌کند که جن ها دستور قتل را صادر کرده بودند و همیشه در ذهنش با او صحبت می کردند!
قتل عروس
صبح مشهد– ساعت ۳ بعد از ظهر دوشنبه ۲۶ آذر امسال مردی در تماس با ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی از کشته شدن عروس ۳۶ ساله اش خبر داد و تیمی از ماموران برای تحقیقات در محل حاضر شدند.ماموران با حضور در ساختمان وقتی وارد اتاق خواب شدند مشاهده کردند زن جوان با یک پیراهن استرچ به قتل رسیده است که در گام نخست از پدرشوهر این زن که در طبقه پایین محل جنایت زندگی می‌کند تحقیق شد.
اختلافات قدیمی
این مرد در حالی که ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران و بازپرس پرونده در قتلگاه عروسش حضور داشتند به ماموران گفت: ۱۲ سال قبل پسرم ازدواج کرد و صاحب دو فرزند شد که هم اکنون کلاس دوم و نهم هستند اما از هفت ماه قبل بین پسرم و همسرش اختلافاتی پیش آمد که پس از دو ماه دخترم با وساطت توانست عروس مان را به خانه بازگرداند.
وی افزود: پسرم در اختلافاتشان ادعا می‌کرد که همسرش در غذایش قرص ریخته و قصد کشتن او را داشته است، پس از این که عروسمان به خانه بازگشت اختلافات کمتر شده بود تا این که ظهر امروز پسرم همراه فرزندانش از طبقه بالا به پایین آمدند و وقتی بچه ها را تحویل ما داد ادعا کرد که همسرش را به قتل رسانده است و سپس برای خرید سیگار از خانه خارج شد.
بازداشت مرد همسرکش
در ادامه کارآگاهان که احتمال می دادند مرد ۴۲ ساله به خانه بازگردد، به گشت زنی در منطقه پرداختند و خیلی زود مرد همسرکش را یک کوچه پایین تر از محل زندگی اش شناسایی کردند ؛ قاتل وقتی ماموران را دید سعی کرد با ماموران درگیر شود و پا به فرار بگذارد که در عملیات پلیسی دستگیر شد و به قتل همسرش اعتراف کرد.

گفت وگو با مرد همسرکش
مرد ۴۲ ساله ادعا می کند که جن ها دستور قتل همسرش را دادند و پس از مرگ همسرش دیگر جن ها به او کاری ندارند و دیگر هیچ صدایی در ذهنش شنیده نمی شود.
سابقه داری؟
نه.
به چه جرمی دستگیر شدی؟
قتل همسرم.
چرا؟
جن ها مرا اذیت می کردند و همیشه در ذهنم می گفتند برای نجات جان خودم باید همسرم را به قتل برسانم.
چرا باید همسرت را به قتل می‌‌رساندی؟
جن ها به من گفته بودند که همسرم برای کشتن من در غذایم دارو می ریزد و در این مدت من برای این که زنده بمانم از همسرم می خواستم اول از همه خودش غذا بخورد و بعد از آن من شروع به غذا خوردن می کردم.
شنیدم دو ماه با هم قهر بودید؟
بله، چون من شنیده بودم همسرم می خواهد مرا به قتل برساند با هم اختلاف پیدا کردیم که پس از دو ماه خواهرم وساطت کرد و همسرم به خانه بازگشت.
جن ها را می دیدی؟
نه، یک صدا همیشه در ذهنم بود که می‌گفت زنم مرا می کشد.
هنوز صداها را می شنوی؟
نه، پس از قتل همسرم دیگر هیچ صدایی از جن ها در ذهنم نیست.
ساعت چند همسرت را به قتل رساندی؟
ساعت ۶ صبح بود که با هم درگیر شدیم و ساعت ۷ صبح با یک پیراهن استرچ او را خفه کردم و تا ظهر با او در اتاق خواب بودم و نمی دانستم چه کار باید انجام دهم که بچه ها را به خانه پدرم بردم و خودم برای خرید سیگار از ساختمان خارج شدم.
بنا بر این گزارش، مرد جوان با دستور بازپرس پرونده برای بررسی سلامت روحی و روانی در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گرفت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن