اخبار مهمشهری
موضوعات داغ

شهردار مشهد با استعفای معاون فرهنگی خود موافقت کرد

در پی توهین مهدی زارعی به اصحاب رسانه

در پی توهین روز گذشته معاون فرهنگی شهردار مشهد به اصحاب رسانه، وی با اجبار به استعفا از سوی افکار عمومی و خبر، از کار خود برکنار شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از شهرآرا شهردار مشهد با بیان این که از جامعه خبری عذرخواهی می کنم و از امروز سرپرست برای معاونت فرهنگی اجتماعی خواهیم گذاشت، افزود: اتفاق دیروز، اتفاق نامناسبی بود؛ فارغ از اینکه زمینه این کار بر عهده چه کسی بود، از جامعه خبری عذرخواهی می‌کنم.

بعد از اتفاق دیروزدر فاصله کمی، آقای زارعی ابراز تاسف کردند و استعفا دادند. من باید صحبت می کردم و سنجیده عمل می‌کردم. من پذیرفتم که ایشان باید اقدامی در جهت استعفا داشته باشد.

کلایی خاطر نشان ساخت: ما باید رفتاری غیر رفتارمرسوم داشته باشیم، بنده استعفای ایشان را می پذیرم. ایشان اقدام شجاعانه کرد و افکار عمومی را درک کرد من هم فارغ از آن،رکن چهارم دموکراسی یعنی رسانه را قبول دارم.

از امروز سرپرستی برای معاونت فرهنگی اجتماعی خواهیم گذاشت. ما در رفتارهایی که داریم باید روی عنصر صداقت و شفافیت کار کنیم . هزینه بابت این امر را بپذیریم حتی اگر به زیان بنده است. باید هزینه این اتفاق را بپردازم.

جامعه خبرنگاری و اهالی رسانه می‌توانند روی شهر مشهد به عنوان نقطه ای که مدیرانش پاسخگو هستند، حساب کنند. من به نوعی با از دست دادن یکی از مدیران شهر، هزینه اش را می پذیرم. من هم باید رعایت امور خصوصی را می کردم. همه از جمله بنده، باید سهم خودمان را در اتفاقات بپذیریم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن