ستون اصلیشهری

با دستور تولیت آستان قدس رضوی دوربرگردان‌های طبرسی و نواب بازگشایی می‌شوند

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به رضایت بخش بودن نتایج طرح بازگشایی دوربرگردان خیابان شیرازی حرم مطهر گفت: با دستور تولیت محترم آستان قدس و در راستای ارائه خدمات بهتر به زائران حرم مطهر رضوی حداکثر تا میلاد امام رضا(ع) دوربرگردان‌های طبرسی و نواب بازگشایی خواهند شد.
به گزارش صبح مشهد، مصطفی خاکسار قهرودی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به مثبت بودن نتیجه بازگشایی آزمایشی دور برگردون شیرازی و بنابر دستور و تأکید تولیت محترم آستان قدس رضوی و با هدف ارایه خدمت بهتر و بیشتر و افزایش آسایش و آرامش در تحقق زیارت مطلوب برای زائرین ومجاورین، حداکثر تا سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) ۲ دور برگردون دیگر حرم مطهر از سمت خیابان‌های طبرسی و نواب نیز بازگشایی خواهد شد.
وی افزود: از شهرداری مشهد و شرکت‌های اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی خواسته شده در ارایه خدمت و تکریم زائرین نهایت دقت و نظارت را اعمال داشته باشند و در جلب رضایت حداکثری آنان کوشا باشند.
خاکسار قهرودی با اشاره به همکاری دستگاه‌های مختلف برای اجرایی شدن بازگشایی دوربرگردان‌های حرم مطهر، عنوان کرد: در قالب این طرح همکاری صمیمانه و صادقانه‌ای میان دستگاه‌های مختلفی در مشهد مقدس شکل گرفت و ما از ارائه خدمات مطلوب آنان اطمینان کامل داریم و با حساسیت بالا پیگیر آن هستیم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه این طرح با رعایت کامل نکات امنیتی در حال اجراست، گفت: دوربرگردان‌های حرم مطهر با دستور تولیت محترم آستان قدس رضوی و در راستای راهبرد زائرمحوری و ضمن رعایت کامل تمامی نکات و مسائل امنیتی بازگشایی خواهند شد.
گفتنی است، دوربرگردان‌های حرم مطهر رضوی از حدود دو سال پیش به منظور تأمین امور امنیتی مسدود شده بودند، که چندی پیش طی بازدید حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی از حریم حرم مطهر امام رضا(ع)، ضمن بررسی مشکلات ترافیک اطراف حرم، پارکنیگ‌ها، مسیرهای رفت و آمد زائران و ایستگاه‌های توقف اتوبوس و تاکسی و به منظور تسهیل خدمت‌رسانی بهتر به زائران و مجاوران دستور بازگشایی دوربرگردان‌های حرم مطهر رضوی را صادر کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن