اجتماعیاخبار مهم

عامل اصلی شرارت و درگیری در قطار شهری مشهد دستگیر شد

کد خبر : 21101

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری جوان شروری خبر داد که در جریان یک درگیری با همدستی ۲شرور دیگر، ۳نفر را مجروح کرده بود.
به گزارش صبح مشهد به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اکبر اقا بیگی در تشریح این خبر گفت: در پی درگیری چند جوان در پارک ملت مشهد و تماس شاهدان عینی با فوریت های پلیسی ۱۱۰، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود:این نزاع در کمتر از چند دقیقه و تازمان حضور عوامل انتظامی به داخل قطار شهری کشیده شد .
این مقام انتظامی گفت: متهم با همکاری ۲ دوستش و به وسیله چاقو ۳جوان را مجروح و با استفاده از ازدحام جمعیت از صحنه متواری میشوند
سرهنگ آقا بیگی گفت: ماموران انتظامی بلافاصله به همراه نیروهای امدادی درمحل این درگیری حاضر شدند و مصدومان توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافتند.
وی با اشاره به اینکه این درگیری منجر به رعب و وحشت شاهدان شده بود گفت: تیم های دایره تجسس کلانتری سجادتحقیقات علمی خود را در حالی آغاز کردند که مصدومان مدعی بودند ضاربان را نمی شناسند با این وجود و با اقدام های گسترده پلیس در کوتاه ترین زمان ممکن متهم اصلی این درگیری را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ اقابیگی در پایان بابیان اینکه تحقیقات پلیس به منظور دستگیری دو همدست این متهم و کشف علت درگیری ادامه دارد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت جسمی و حال مصدومان مساعد بوده و از بیمارستان ترخیص شده اند.
فرمانده انتظامی مشهد در پایان تاکید کرد:تامین و برقراری نظم و امنیت و آ رامش شهروندان از اولویت های پلیس بوده و افرادی که بخواهند اخلال در نظم و انضباط اجتماعی به وجود بیاورند با برخورد قاطعانه و جدی پلیس مواجه خواهند شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن