اخبار مهمورزشی

معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد خبر داد؛ حضور ۳۰۸ تیم در مسابقات جام رمضان؛ بهار جان ها شهرداری مشهد/ اختصاص ۲۱۲ میلیون تومان جایزه برای تیم های برتر مسابقات جام رمضان

کد خبر : 20780

حسن نوری در گفت وگو با خبرنگار صبح مشهد اظهار کرد: برای دومین سال متوالی به همت معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد مسابقات جام رمضان؛ بهار جان ها در ۹ سالن ورزشی و پانزده زمین ورزشی رو باز شهر مقدس مشهد و با هدف افزایش شور و نشاط اجتماعی در میان شهروندان شهر مشهد مقدس برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مسابقات در بخش های والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتسال در رده های آقایان و بانوان برگزار می شود، افزود: در رشته والیبال ۱۲ تیم در رده بانوان و ۲۰ تیم در رده آقایان شرکت کرده که مکان برگزاری مسابقات این رشته نیز سالن مهران می باشد؛ همچنین، مقدار جوایز در نظر گرفته شده برای تیم های برتر والیبال بانوان ۱۰ میلیون تومان و آقایان نیز ۱۷ میلیون تومان می باشد.
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد بیان کرد: در رشته ورزشی بسکتبال نیز تعداد تیم های شرکت کننده در بخش بانوان ۸ تیم و در بخش آقایان نیز ۱۲ تیم بوده و هر شب از ساعت ۲۱ الی ۱ بامداد این مسابقات خانه بسکتبال در مجموعه ورزشی سجاد برگزار می شود؛ جوایز نقدی در نظر گرفته شده این مسابقات برای رده آقایان ۱۷ میلیون تومان و برای بانوان نیز ۱۰ میلیون تومان می باشد.
نوری بیان کرد: یکی دیگر از مسابقاتی که در جشنواره جام رمضان برگزار می شود مسابقات هندبال بوده مکان برگزاری آن سالن شهید صیاد شیرازی بوده که در این مسابقات نیز در مجموع در رده اقایان و بانوان ۲۲ تیم حضور دارند و میزان جایزه نقدی برای تیم های برتر این مسابقات در بخش آقایان ۱۷ میلیون تومان و در بخش بانوان نیز ۱۰ میلیون تومان می باشد.
وی تصریح کرد: یکی از جذاب ترین مسابقات جام رمضان بهار جان ها مسابقات فوتسال بوده که با استقبال بسیار خوب شهروندان مشهدی مواجه شده ایم که در بخش آقایان این مسابقات نیز ۲۲۴ تیم و در بخش بانوان ۱۰ تیم حضور پیدا کرده اند.
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد گفت: مسابقات فوتسال آقایان هر شب در سالن های یاس، مغنیه، سرافرازان، شهدای شهرداری، گلسا و بهشت و در بخش بانوان در سالن شهدای شهرداری برگزار می شود که شهروندان عزیز مشهدی می توانند با مراجعه به این سالن ها از نزدیک به تماشای این بازی ها نشسته و لحظات بسیار خوبی را سپری کنند.
نوری گفت: جایزه سه تیم برتر فوتسال در بخش آقایان در مجموع ۱۲۰ میلیون تومان و در بخش بانوان نیز ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: یکی دیگر از مسابقات جام رمضان که ویژه آقایان بوده، مسابقات گل کوچک می باشد که در پانزده زمین ورزشی رو باز برگزار می شود.
معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد، کیفیت این مسابقات را بسیار بالا دانست و خاطر نشان کرد: تمامی تیم ها در این مسابقات با آمادگی کامل حضور پیدا کرده اند و همچنین حضور بازیکنان تیم های ملی جوانان، امید و بزرگسالان در این مسابقات نیز سبب کیفیت بالا تر رفتن این مسابقات شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن