: کدخبر
19527
: تاریخ
۱۳۹۷/۱۱/۱۵

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی؛ ۸ عامل سرقت‌های سریالی در مشهد دستگیر شدند

0

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی از دستگیری ۸ عامل سرقت‌های سریالی در مشهد توسط ماموران انتطامی خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: در پی گزارش‌ سرقت‌هایی در سطح شهر مشهد و دغدغه شهروندان برای برخورد قاطعانه پلیس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی مشهد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: طرح تشدید مقابله با سرقت‌های سریالی در دستور کار سرکلانتری یکم، سوم، پنجم و هشتم پلیس مشهد قرار گرفت و خوشبختانه در این عملیات گسترده، ۴ زن و ۴ مرد دستگیر شدند.

سردار تقوی عنوان کرد: تیم‌های دایره تجسس کلانتری ۳۴ بانوان مشهد در راستای تحقیقات گسترده خود به موفق به ردزنی و شناسایی چهره زنی شدند که یکی از عاملان اصلی این سرقت‌ها بود.

وی با اشاره به اینکه افسران پس از هماهنگی با مقام قضایی متهم را در منزلش واقع در منطقه خواجه ربیع مشهد دستگیر کردند اظهار داشت: در بازرسی از منزل وی، ۳۰ عدد کیف، ۳۵ جفت کفش، ۱۰۰ عدد گوشی تلفن همراه، ۸ عدد چادر و مقادیری لوازم جانبی خودرو و مواد مخدر صنعتی کشف کردند.

سردار تقوی افزود: همسر این زن در زندان تحمل حبس می‌کند و وی دارای پنج فرزند است و شش فقره سابقه کیفری نیز در شهرهای زاهدان، کرج، شهریار و مشهد دارد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از تلاش ماموران برای دستگیری ۲ عامل دستبرد به واحدهای تجاری خبر داد و خاطرنشان کرد: این دو متهم در آخرین سرقت خود، ۱۷ دستگاه گوشی همراه را سرقت کرده بودند و در بازرسی از منزل آنها یک عدد تبلت و دو دستگاه دوربین نیز کشف شد.

سردار تقوی گفت: تیم‌های دایره تجسس کلانتری جهاد مشهد نیز عامل سرقت گازوئیل از خودروهای سنگین در محدوده استحفاظی خود را دستگیر کردند و ۱۱۰۰ لیتر گازوئیل نیز از وی کشف شد.

وی ادامه داد: تیم‌های دایره تجسس این کلانتری همچنین زنی را دستگیر کردند که مقادیری طلا را از یک منزل مسکونی که در آن به عنوان کارگر فعالیت می‌کرده است سرقت کرده بود؛ ارزش این طلاها ۸۰۰ میلیون ریال بوده و همسر وی نیز در این دستبردها دست داشته و آنها طلاها را به دو طلافروش که طلاها را از آنها خریداری کرده‌اند فروخته‌اند و این دو طلافروش نیز به عنوان مالخر تحت تعقیب هستند.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

هجده − 5 =