: کدخبر
18630
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۹/۰۸

کشف بیش از ۳۳ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی

0

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق توسط مرزبانان این استان خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی، سردار “جان نثار” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای برخورد با قاچاقچیان سوخت و جلوگیری از خروج سرمایه ملی از کشور، مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری سوخت قاچاق شدند.
سردار “جان‌نثار” در تکمیل این خبر گفت: مرزبانان خراسان رضوی با ایجاد گشت‌های مستمر و تنگ نمودن عرصه فعالیت قاچاقچیان، موفق شدند بیش از ۳۳ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۳۴۸ میلیون ریال را طی یک هفته کشف نمایند.
سردار “جان‌نثار” ضمن تأکید بر اجرای منویات فرمانده معظم کل قوا(مدظله) اظهار داشت: مرزبانان این فرماندهی در پست کنترل و مراقبت مرزی هنگ تایباد با کنترل دقیق خودروهای ترانزیتی موفق شدند قاچاقچیان سوخت را شناسایی و از آنها ۳۳ هزار و ۵۴۶ لیتر سوخت قاچاق را کشف نمایند و ضمن تشکیل پرونده تحویل مراجع مربوطه شدند.
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در پایان با قدردانی از همه همرزمان خود در نقاط مختلف مرزی که شبانه روز در جهت حراست و حفاظت از مرزهای استان تلاش می کنند ، گفت :به احدی از قاچاقچیان اجازه نخواهیم داد تا سرمایه های ملی کشورمان را به خارج از مرزها انتقال بدهند.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

نه − 3 =