شهری

واکنش شهردار منطقه ثامن به اخبار اخیر در فضای مجازی؛ جهت حفظ حقوق شهروندان و منافع بیت‌المال با هرگونه تخلف شدیدا برخورد می‌کنیم

شهردار منطقه ثامن گفت: در جهت حفظ حقوق شهروندان و منافع بیت‌المال با هرگونه تخلف شدیدا برخورد می‌کنیم.

به گزارش صبح مشهد، اخیرا شاهد انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر دستگیری تعدادی از مظنونین در رابطه با پرونده تخلفات مالی در شهرداری منطقه ثامن هستیم که سید مصطفی نعمتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و اظهار داشت: پس از روی کار آمدن مجموعه جدید مدیریت شهری مشهد مقدس و با توجه به تاکیدات فراوانی که شهردار مشهد بر رعایت حقوق شهروندان و حفظ و حراست از بیت المال دارند، بنده نیز در همین راستا سعی بر به کارگیری نیروهای زبده، دلسوز و به خصوص پاکدست در پست‌های حساس مدیریتی مجموعه داشته‌ام.

وی افزود: خوشبختانه همواره نگاه غالب در مجموعه شهرداری منطقه ثامن، افتخار خادمی امام هشتم و خدمت به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی بوده و خواهد بود و همانگونه که نیروهای خدوم مجموعه مورد ستایش و حمایت می‌باشند، چنانچه استثنائا کسانی با سوء نیت قصد دست‌درازی به بیت‌المال را داشته باشند قطعا با آن‌ها به شدت برخورد خواهد شد.

نعمتی تصریح کرد: اخبار اخیر مربوط به دوره مدیریت جدید نبوده و ردپای مظنونین این پرونده فساد مالی به سنوات قبل بر می‌گردد که خوشبختانه در این دوره بلافاصله پس از مشاهده وضعیت‌های مشکوک مالی و کشف سرنخ‌هایی از تخلفات مالی، موضوع به مراجع قضایی و امنیتی مرتبط گزارش و پس از پایش متهمان از سوی مراجع ذی ربط،  ۳  نفر تا کنون در رابطه با تخلفات مالی، توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی ذیربط دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند که هیچ یک از آن‌ها از مدیران ارشد مجموعه نبوده‌اند و در زمره کارشناسان نهاد مجری طرح قرار داشتند که در حال حاضر با رعایت ضوابط قضایی تا نهایی شدن رسیدگی به پرونده و صدور حکم، با قید وثیقه آزاد هستند.

شهردار منطقه ثامن گفت: شهروندان عزیز مطمئن باشند که ما تا احقاق کامل حقوق بیت‌المال، تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست و از هرگونه همکاری با مقامات قضایی و دستگاه‌های امنیتی دریغ نخواهیم نمود و قطعا پس از نهایی شدن و تعیین تکلیف این پرونده و در راستای شفاف‌سازی، مردم عزیز را در جریان جزئیات و اقدامات صورت گرفته قرار خواهیم داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. جناب آقای نعمتی سلام حرفهای شما متین ولی آخه نمیشه که از مردم پول بگیرند و حالا بگویند پول نداریم که بشما برگردانیم ؟!اینجانب دو سال پیش در فاز دو سرمایه گذاری کردم ولی علیرغم اینکه درهمان ابتدا ، شهرداری ثامن در سرمایه گذاری فاز دو مردد بود بگونه ایکه قراردادهم بما ندا دبدلیل اینکه میخواست بدلیل احتمالی توقف سرمایه گذاری فاز دو ، وجوه را نپذیرد و پس بدهند، ولی بااین حال بعد از دو سال از گذشت توقف پروژه نه تنها پول مارا نمیدهید یلکه رسما و علنا عنوان میکنند نداریم و هرکجا هم میخواهید بروید شکایت کنید؟ اونوقت شما از مجاورت با امام رضا ع و رضایت ایشان و خداوند از عملکرد خود و شهرداری ثامن صحبت میکیند؟؟!!! خواهش میکنم این مشکل را حل کنید و با این شرائط وانفسا تورم و گرانی در کشور ما به خاک سیاه ننشینیم .بخدا حق الناس جزای وحشتناکی دارد.آیا این خود تخلفی بزرگ و اجحاف واضح و وارد کردن ضروروزیان غیر قابل جبران در حق من و امثال من نیست؟!سه فرزند دم بخت که بهمین دلیل وعدم استرداد پول توسط شما ، از ازدواج محروم میشوند و ……آیا امانت داری که خداوند مهمترین و شاید تنها نشانه ایمان به خداوند برشمرده شده است . نیست؟؟وخود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.موفق باشید.۰۹۱۲۲۸۰۳۷۱۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن