اجتماعی

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در جمع خبرنگاران؛ حضور افراد اصلح در هیأت مدیره نظام مهندسی به توانمندی سازمان کمک می کند

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ما امروز شاهد حضور پرشور مهندسان فرهیخته در پای صندوق‌های رای در انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هستیم.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی هیئت اجرایی انتخابات، دکتر محمدرضا اخوان عبداللهیان افزود: در این دور از انتخابات ۸۲ نفر کاندیدای هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان شدند, که از این عده ۱۵ نفر اصلی و هفت نفر علی البدل برای یک دوره سه ساله بعنوان عضو هیئت مدیره، با کسب آرای اکثریت انتخاب خواهند شد.
به گفته وی، انتخابات از ساعت ۸ صبح امروز ۸ مهرماه جاری در مشهد و شهرستان های سبزوار، نیشابور، تربت حیدریه، تربت جام، قوچان، درگز، تایباد، خواف، کاشمر، گناباد و سرخس در حال برگزاری است.
در این مصاحبه که مهندس حسین کامران دیسفانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و مهندس سعید حسین پور رئیس هیئت اجرایی انتخابات نیز حضور داشتند، دکتر اخوان عبداللهیان ضمن تاکید بر انتخاب افراد اصلح و داشتن اخلاق حرفه ای در هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان، خواستار ارتقای کیفیت در حوزه ساخت و ساز در سطح استان خراسان رضوی شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن