: کدخبر
17349
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۵/۲۶

باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی؛ نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی افتتاح شد

0

همزمان با سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی آثار سید جلیل حسینی زهرایی در نگارخانه شماره ۲پایتخت فرهنگی جهان اسلام افتتاح شد .
به گزارش صبح مشهد، جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ضمن گرامی داشت این روز اظهار داشت:دراین نمایشگاه عکسهایی از دوران اعزام به جبهه های جنگ تحمیلی و نیزسالروزبازگشت آزادگان در مناطق مرکزی مشهد از جمله میدان شهدا و… به نمایش گذاشته شده بود .
وی ادامه داد:دراین آثار ارزشهای مبتنی بر دفاع مقدس و نیز رشادت های رزمندگان در فضای شهری جلوه های زیبایی داشت.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود :شور و نشاط جامعه به واسطه بازگشت آزادگان وایستادگی و دفاع از میهن،و نیز نگرانی خانواده در اعزام رزمندگان به خوبی جلوه گر بود.
وی افزود: اگر امروز در جامعه شاهد پیشرفت و آبادانی هستیم همه ی آن را مدیون مقاومت وایثار رزمندگان هستیم که باید جوان ایرانی به این هویت توجه ویژه ای داشته باشد .
در آیین افتتاح این نمایشگاه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از دو آزاده سرافراز این اداره کل ، خلیل الله عراقی سر پرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور و افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی این اداره کل تقدیر کرد .
یادآور می شود این نمایشگاه توسط امور ایثارگران و معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با همکاری موسسه پیام آزادگان،انجمن عکاسان خراسان رضوی و موسسه فرهنگی هنری همایش سازان باران توس برگزار شد .

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

6 − دو =