شهری

براساس مصوبه شورای اجتماعی محلات؛ پاتوق فرهنگی و اجتماعی محله در منطقه چهار شهرداری مشهد برگزار می شود

از ابتدای تیرماه پاتوق های فرهنگی- اجتماعی محله با مشارکت و حضور حداکثری شهروندان ناحیه سه منطقه ۴ برگزار می گردد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، این پاتوق ها و برنامه های فرهنگی با توجه به مناسبت های ملی و مذهبی با مشارکت شهروندان و براساس شورای اجتماعی محلات منطقه چهار در بوستان ها و زمین های ورزشی ناحیه سه این منطقه برپا می گردد.
رشد و بروز استعدادهای فرهنگی، ورزشی، اجتماعی محله با بهره گیری از اجرای برنامه های هفتگی در بوستان های منطقه، غنی سازی اوقات فراغت شهروندان، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه و … از اهداف اجرای این برنامه است.
در این پاتوق ها با توجه به مناسبت های مختلف برنامه هایی همچون مداحی و مولودی خوانی، برگزاری مسابقات ورزشی ایستگاهی، سخنرانی مذهبی با مضامین اخلاقی و مهارتهای زندگی، استندآپ کمدی، موسیقی سنتی و … اجرا می گردد.
در حاشیه این برنامه که تاکنون در بوستان های سرو ( طبرسی شمالی ۳)، ارم (پنجتن ۴۵) و زمین ورزشی پنجتن برگزار شده است، غرفه های بازی و سرگرمی، ورزش های خانوادگی، آموزش شهروندی و … نیز فعال بوده است.
گفتنی برپایی پاتوق های فرهنگی و اجتماعی محله که تاکنون با استقبال بالغ بر ۲ هزار نفر از شهروندان همراه بود تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن