اجتماعی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: کاهش تصادفات منجر به فوت در خراسان رضوی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: تصادفات منجر به فوت در جاده های این استان ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافت.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایرنا، سرهنگ هادی امیدوار افزود: تعداد جان باختگان حوادث رانندگی خراسان رضوی نیز در این مدت نسبت به مدت مشابه پنج درصد کمتر شده است.
وی ادامه داد: تصادفات جرحی در این بازه زمانی سه درصد و تعداد مجروحان ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در مجموع ۵۱۰ فقره تصادف در این مدت در جاده های استان رخ داد که ۱٫۵ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش داشته است.
واژگونی خودرو ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان و انحراف به چپ بیشترین علت تصادفات در ایام تعطیلات نوروزی بودند.
از ۲۵ اسفند پارسال تا پایان سیزدهمین روز فروردین ماه جاری ۱۳ میلیون و ۴۳۸ هزار و ۶۷۲ مسافر نوروزی به این خراسان رضوی سفر کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. با سلام .پیشنهاد میشود با توجه به اینکه محور مشهد -چناران وبلعکس بطور غیر استاندارد از لاین سرعت دور برگردان احداث شده که این باعث اخلال وحادثه خیزی میباشد وازطرفی حداقل در هر مسیر دارای دوباند میباشد .لذا راننده همواره باید به انواع تابلوهای محدودیت سرعت که در اغلب مکانها ۸۰km است وبعضی نقاط (بعداز ساغروان)جاده عریض تر می شود بنابر این راننده برای تعین سرعت مجاز دجار اشتباه میشود واین باعث دریافت قبض جریمه.متمنی است دستور فرمایید درصورت امکان سرعت مجاز را در تمام این مسیر ۸۰km تعیین وتابلو گذاری شود.امروز اینجانب.قبض جریمه به علت ااینکه متوجه نشدم وچون جاده ۲ بانده بود ودر لاین سرعت درحال عبور ار کامیون تابلو در دید نبود .سرعت ثبت در دوربین همکاران جنابعالی ۱۰۵km و۶۰ هزار جریمه شدم درحالی که برای اوردن فرزندم که در مرکز جامع سلامت گلبهار کشیک ۲۴ساعته پزشک بود ه وانجام خدمت درانجا .پدر باز نشسته ای که چون فرزندش امکان رانندگی بعد از ۲۴ ساعت کشیک را نداشت ،همکارتان،جریمه کرد .اینجانب مخالف اعمال قانون نیستم ومقصر خودم بودم .ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن