مشهد 2017هویت مشهدپایتخت فرهنگ اسلامیپایتخت معنوی

۹۵ زائر پیاده از کربلا به حرم مطهر رضوی مشرف شدند

کد خبر : 15048

۹۵ مجاور بین الحرمین پس از ۴۵ روز پیاده‌روی در قالب کاروان زائران پیاده از کربلای معلا به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
به گزارش صبح مشهد به نقل از آستان نیوز، این زائران از برنامه‌هایی که به همت مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی در رواق غدیر حرم مطهر رضوی برای آنان تدارک دیده شده بود، بهره‌مند شدند.
عطارپور؛ مدیر موسسه زائران شهر بهشت و سرپرست این گروه در حاشیه تشرف به حرم رضوی با اشاره به حضور اقشار عادی و محروم در این کاروان اظهارکرد: با همکاری که از سوی آستان قدس رضوی انجام گرفت، این کاروان ۹ وعده غذایی خود را میهمان خان پر برکت حضرت رضا(ع) خواهد بود و یک وعده در میهمانسرای حضرت حضور خواهد یافت.
وی با اشاره به فعالیت این موسسه در راستای ایجاد تسهیلات برای تشرف زائران زیارت اولی گفت: بسیاری از عاشقان ولایت و ائمه اطهار(ع) هستند که به دلیل شرایط مالی امکان تشرف به اماکن مقدس برای آنان ممکن نیست که این موسسه با همکار آستان قدس رضوی طی یک سال نیم گذشته توانسته است زمینه تشرف جمع کثیری از آرزومندان زیارت را به حرم مطهر رضوی فراهم آورد.
ابو سلیم یکی از زائرانی که در این کاروان حضور داشت از میهمان نوازی مردم ایران در طی مسیر قدردانی کرد و گفت: شوق زیارت حضرت علی بن الموسی الرضا(ع) تحمل سختی های این مسیر را برای ما هموار کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن