اخبار مهماقتصادی

از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت؛ نهمین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان خراسان رضوی برگزار شد

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری نهمین جلسه کمیته پایش تجارت خارجی استان با حضور راضیه علیرضایی، رئیس این سازمان و رئیس کمیته و سایر اعضا خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، محمدعلی امیرفخریان اظهارداشت: در این جلسه که در روز چهارشنبه ۲۵/۱۱/۹۶ در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید، با توجه به دیدارهای قبلی مقامات استان و ولایت هرات افغانستان در آذر ماه سال جاری و بررسی موارد موثر در ارتقاء روابط دو استان، با محوریت افغانستان به عنوان شریک اصلی تجاری استان، مقرر شد به منظور حفظ و ارتقاء روابط تجاری با این کشور، اولین همایش سرمایه گذاری مشترک ایران و افغانستان در حوزه کسب و کار با محوریت استان خراسان رضوی و هرات در ۱۹ اسفندماه سال جاری با موضوعات معدن و صنایع معدنی، کشاورزی و دام و طیور و صنایع و خدمات فنی و مهندسی در مشهد برگزار شود.
وی افزود: همچنین به منظور آشنایی تجار و بازرگانان با بازار کشور ایتالیا به عنوان یکی از بازارهای هدف صادراتی استان، همایش توسعه روابط ایران و ایتالیا در ۱۲ اسفند ماه با مشارکت تجار و بازرگانان و تولیدکنندگان برگزار خواهد شد.
امیرفخریان گفت: در این جلسه، مشکلات یکی از واحدهای تولیدی صادراتی استان مطرح و تصمیمات لازم به منظور تسهیل صادرات اتخاذ گردید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن